پشتیبانی ایام عید
09353522756 - 09353778083

درباره ما

فروشگاه اینترنتی مسترکالا با نگرش متفاوت به عرضه لوازم جانبی تلفن همراه و تبلت از اواسط زمستان سال 94 فعالیت خود را با نام شرکت آرامش آفرین همراه شرق آغاز نمود .
فروشگاه اینترنتی مسترکالا جزو محدود وارد کنندگان لوازم جانبی در کشور ایران می باشد که این امر خود نیز سبب شده تا محصولات این فروشگاه از به روزترین و بهترین محصولات بوده و تمامی کالاها دارای قیمت و کیفیت مناسب می باشند.
فروشگاه اینترنتی مسترکالا(آرامش آفرین همراه شرق)موضوع فعالیت خود را بر پایه فروش اینترنتی و غیر اینترنتی کلیه لوازم دیجیتال،پوشاک،کیف و کفش بنا نهاده است و به زودی تمامی این بخش ها به فروشگاه افزوده شده،تا مسترکالا فروشگاهی کامل از هر حیث باشد.
در فروشگاه بخش های جامعی در زمینه انواع فلش مموری ، کاور ، محافظ صفحه نمایش ،کارت حافظه و هر کالایی که مربوط به تلفن همراه و تبلت می باشد در نظر گرفته شده که جمعی از افراد خبره در این زمینه آن را به عهده دارند .
با شروع به کار این مجموعه فاصله ی مشتریان تا کالای مورد نظر خود تنها یک کلیک است . روند کار به این گونه است که ابتدا کاربر گرامی مشخصات خود را اعم از نام و نام خانوادگی ، تلفن ، ایمیل و آدرس به همراه کد پستی را در قسمت عضویت ثبت می کند . بعد از عضویت و تایید شدن حساب کاربریشان می توانند محصول مورد نظر خود را پس مطالعه و آگاهی کامل از مزایا و معایب آن اقدام به خرید کنند .
بینندگان و مشتریان گرامی در صورت داشتن شکایات،انتقاد و یا پیشنهاد تمامی نظرات خود را در بخش تماس با ما برایمان ارسال کرده تا پرسنل فروشگاه مسترکالا(فروشگاه شما)در کوتاه ترین زمان ممکن تمامی موارد لازم را پیگیری کرده و از نظرات شما در جهت سوق بخشیدن به خدمتی نو به هم وطنان گرامی حداکثر استفاده را ببریم.

 

ادعا نميکنيم که بهترينيم ولي خوشحاليم که بهترين ها مارا برگزيده اند.