پشتیبانی تلفنی : 02166740661 - 02166755816 - ارسال رایگان سفارشات بیش از 100 هزارتومان
دسته بندی محصولات
Slider
media

آمار نشان می دهد هوآوی در 3 ماه سوم سال بیشترین فروش را داشته است

شرکت Canalys که در زمینه آمار و ارقام فعالیت می کند، در زمینه فروش گوشی، میزان فروش شرکت هوآوی را 19% درصد فروش بازار چین محاسبه کرده است. البته این آمار برای سه ماهه سوم سال 2017 حساب شده است که آمار بسیار خوب و راضی کننده ای برای این شرکت مدیران آن می باشد.
همچنین در این بازار و میزان فروش نام های اوپو و ویوو با 18 و 17 درصد در رده دوم و سوم قرار گرفتند. در صورتی که شرکت های خوش نامی چون  شیائومی و اپل  به ترتیب چهارم و پنجم شده اند. 
 این را نیز در نظر داشته باشید که این آمار در سه ماهه دوم سال 5$ بیشتر از سه ماهه سوم سال را نشان می دهد. که میزان آن 119 میلیون دستگاه بوده است. در همین تاریخ ها اپل رشد 40 درصدی را تجربه کرده است که این عدد از ززمان عرضه آیفون 6 بی سابقه است. 
طبق آمار اپل در سه ماهه سوم سال 2016، 8 میلیون دستگاه را در بازار چین به فروش رسانده بوده است، این رقم در صورتی است که کمپانی اپل توانسته است در دوره سه ماهه سال 2017 تعداد 11 میلیون دستگاه را به فروش رسانده. این آمار نشان دهنده ی این هستند که گوشی های آیفون 8 و آیفون 8 پلاس بازخورد خوبی داشته اند جایی در بازار چین برای خود دست و پا کرده است. 

با توجه به شواهد و پیش بینی ها در فستیوال خرید آنلاین چین شاهد فروش بالای شیائومی در بازار چین خواهیم بود.


منبع : www.gsmarena.com

نظرات: 0

بدون نظر

یک پاسخ ارسال نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای موردنیاز مشخص شده است*

دسته بندی خبرنامه

محصولات شیائومی
لوازم جانبی گوشی شیائومی MI 6x / Mi A2
محصولات الدینیو
کیف و کوله لپ تاپ
محصولات اوی
محصولات ابزار سلامت