پشتیبانی تلفنی : 02166740661 - 02166755816 - ارسال رایگان سفارشات بیش از 100 هزارتومان
دسته بندی محصولات
Slider
media

ارسال گوشی معیوب توسط گوگل برای مشتری

گوگل مدتی است که با شکایات مبنی بر تغییر رنگ صفحه‌نمایش و صداهای عجیب و غریب اسپیکر پیکسل ۲ وپیکسل ۲ ایکس‌ ال قرار گرفته است. دو گوشی که قرار بود بهترین گوشی های اندرویدی سال باشند، به سرعت در میان شماری از اختلافات و اعتراض ها کاربران قرار گرفتند و متاسفانه گوگل درحال ضربه خوردن ازاین موضوع است، و این ضربات ادامه دارد.
یکی از خریداران گوشی Pixel 2 نسخه ۱۲۸ گیگابایت گزارش کرده است که گوشی خود را درحالی دریافت میکند که داخل جعبه یادداشتی مبنی بر کنترل بازرسی کیفیت آن قرارداشت.این کاربرتصویری از گوشی خود را منتشر کردکه یاداشت کنترل بازرسی کیفیت درآن دیده می شود‌، که در یادداشت نوشته شده است که نباید به دلیل آسیب دیدگی ظاهری منتقل شود. این کاربر اذعان کرده است که خط وخراش یا نواقصی را مشاهده نکرده است، اما حتی دراین صورت کنترل کیفیت گوشی رد شده است و نبایدبرای خریدار ارسال می شد.

 


گوگل دراین فاصله واردعمل شده وگفته به زودی دستگاه معیوب این کاربر  تعویض خواهدشدویک مدل جدید همراه با یک اعتبار گوگل بازی 10 دلاری برای جلب رضایت کاربر به او اختصاص خواهد داد، هرچند این اقدامات جای تحسین دارند، ولی توجیه خوبی برای فروش دستگاهی که هرگز نباید به دست کاربر می‌رسید، به نظر نمی‌رسد. 

 گوگل یا اچ تی سی؟ مقصرکدام است؟

HTC سخت افزار پیکسل 2 را تولید می کند، اما گوگل از طریق بازاریابی و تبلیغات به صراحت اعلام میکندکه  که این گوشی ها ساخته شده توسط گوگل است. برخی اچ‌تی‌ سی را مقصر می‌دانند و سرزنش می‌کنند، در حالی که دیگران معتقدند گوگل باید پاسخگو باشد.

باید خاطرنشان کنیم که چنین گزارشی به خودی خود معضل بزرگی به حساب نمی‌آید؛ اما وقتی در کنار سایر شکایات و نارضایتی‌های کاربران از دو گوشی پیکسل ۲ و پیکسل ۲ ایکس‌ال قرار می‌گیرد، مسلما تأثیر مثبتی بر وجهه‌ی شرکت گوگل ندارد.


نظرات: 0

بدون نظر

یک پاسخ ارسال نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای موردنیاز مشخص شده است*

دسته بندی خبرنامه

محصولات شیائومی
لوازم جانبی گوشی شیائومی MI 6x / Mi A2
محصولات الدینیو
کیف و کوله لپ تاپ
محصولات اوی
محصولات ابزار سلامت