پشتیبانی تلفنی : 02166740661 - 02166755816 - ارسال رایگان سفارشات بیش از 100 هزارتومان
دسته بندی محصولات
Slider
media

افزایش طرفداران ios نسبت به Android در دو ماهه اخیر

جدیدترین اطلاعات مربوط به داده های تحقیقاتی مصرف کنندگان برای ماه های آوریل تا ژوئن نشان داد که اپل بیشتر از هر زمان دیگری در 12 ماه گذشته جذب بیشتری نسبت به سیستم های اندرویدی داشته است.

خبر خوب برای اپل این است که نسبت به سه ماهه قبل، درصد بیشتری از خریداران آیفون را از تلفن های Android جذب کرده است. در سه ماه گذشته قبل از سه ماهه 2017، صاحبان اندروید 14 تا 17 درصد خریداران آیفون را نشان دادند. با پیشرفت دوره های ارتقاء و افزایش درصد خریداران با مدل های اخیرا منتشر شده، ادامه ی تعویض پلت فرم تا موفقیت آیفون های بعدی مهم خواهد بود.

CRIP همچنین گزارش داد که آیفون 7 PLUS  در ۸۱% کل آمریکا عرضه شده است، فروش آیفون در سه مال اخیر ۴۷% برای مدل استاندارد و ۳۴% برای مدل PLUS بوده است.

جدید ترین مدل های آیفون ۷ و ۷ پلاس بیشترین فروش آیفون در این ۳ ماهه را نسبت به سه ماهه ی ۲۰۱۷ به خود اختصاص دادند. 
جاش لوئیتس، شریک و موسس CIRP گفت. به نظر می رسد فروش مدل های میراثی در نهایت کاهش یافته است، پس از نشان دادن قدرت پایدار در ماه های اخیر. در ماه ژوئن سال 2016، مدل های میراثی 34% از آیفون های فروخته شده در مقایسه با 19% در این سه ماهه بودند.
این احتمال وجود دارد که  برخی از دلایل افزایش فروش آیفون 7 به دلیل تخفیف توسط حاملان و دیگر افراد در آستانه راه اندازی اپل در سال جاری است. T-Mobile در حال حاضر تخفیف تا 400 دلار برای کسانی که یک مدل قدیمی تر معامله می کنند، ارائه می دهد. تیم کوک در ماه می گفت که آگاهی بیشتر از آینده آیفون 8 مسئول "توقف" در فروش بود

CRIP با اشاره به دو عامل سایز و ظرفیت بیشتر آیفون ها، آن ها را عامل اصلی افزایش فروش متوسط اپل میخواند.


منبع : www.9to5mac.com


نظرات: 0

بدون نظر

یک پاسخ ارسال نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای موردنیاز مشخص شده است*

دسته بندی خبرنامه

محصولات شیائومی
لوازم جانبی گوشی شیائومی MI 6x / Mi A2
محصولات الدینیو
کیف و کوله لپ تاپ
محصولات اوی
محصولات ابزار سلامت