پشتیبانی تلفنی : 02166740661 - 02166755816 - ارسال رایگان سفارشات بیش از 100 هزارتومان
دسته بندی محصولات
Slider
media

اپل همکاری اش را با ال جی جهت تولید نمایشگر های OLED آغاز کرد

کمپانی اپل گزارش کرده که درحال همکاری با شرکت ال جی برای تولیدآیفون باصفحه نمایش منعطف است.این شرکت دلیل همکاری اش را با ال جی و کنار گذاشتن سامسونگ،ترس از نشت اطلاعات مربوط به تولید آیفون می باشد.

بنابه گفته Bell در 11 اکتبر،ال جی به تازگی بخشی را برای توسعه و ساخت نمایشگر های OLED آیفون ایجاد کرده است.هم چنین ازLG lnnotekنیز یک تیم اختصاص داده شده که وظیفه توسعه بردهای الکترونیکی خمیده برای استفاده درکنارصفحه نمایش های منعطف راداردکه RFPCBنامگذاری می شود.

بر اساس اخبار تولیدنمایشگرها OLED ازسال 2020 شروع خواهد شد،این بدان معناست که اپل میتوانددرمقایسه بانخستین گوشی تلفن همراه منعطف سامسونگ که سال اینده عرضه میشود،راه اندازی تلفن خودرا به تاخیر بیندازد.اپل معمولا یک سال پیش از عرضه گوشی تلفن هوشمند جدید اقدامات پروژه را شروع می کندکه شامل تولیدماژول هایی از جمله پنل است.ال جی نیز گزارش داده است که نمونه های اولیه پنل OLED را تولید کرده درحال ارتقاوبهینه سازی وافزایش مقاومت درکناربهره وری تولید است.

در حال حاضر، سامسونگ به طور انحصاری پنل هایی برای آخرین آیفون اپل، اولین آیفون OLED عرضه می کند.در این میان  اپل همکاری خود را نیز با LG Display تقویت کرده است.

منبع : theinvestor

نظرات: 0

بدون نظر

یک پاسخ ارسال نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای موردنیاز مشخص شده است*

دسته بندی خبرنامه

محصولات شیائومی
لوازم جانبی گوشی شیائومی MI 6x / Mi A2
محصولات الدینیو
کیف و کوله لپ تاپ
محصولات اوی
محصولات ابزار سلامت