پشتیبانی تلفنی : 02166740661 - 02166755816 - ارسال رایگان سفارشات بیش از 100 هزارتومان
دسته بندی محصولات
Slider
media

دسترسی کاربران ایرانی از TeamViewer محدود شد

بر اساس اخبار و اطلاعات منتشر شده ،دسترسی کاربران ایرانی از TeamViewer  دیروز محدود شد.این شرکت آلمانی که با نام TeamViewer GmbH فعالیت می کند و توسعه دهنده ی نرم افزار ریموت هدایت از راه دور بوده ،دیروز دسترسی کاربران با iP ایران را محدود کرده و در پی این خبر شما اگر با آی پی ایران وارد سایت TeamViewer شوید با این پیام مواجه خواهید شد.

TeamViewer does not provide sales, service, or support of any kind to countries that would cause TeamViewer to violate the export provisions of the European Union or the United States or if this is in any way prohibited in accordance with the Common Foreign and Security Policy of the EU or with U.S. export law.

شرکت مذکور در این پیام گفته است که به کشورهایی که فروش محصول یا پشتیبانی و ارائه‌ی هرگونه‌ خدمات به آن‌ها منجر به نقض قوانین صادرات اتحادیه‌ی اروپا یا ایالات متحده‌ی آمریکا توسط این شرکت شود ، یا ارائه خدمات بنابه قوانین آن را نقض کند،سرویس دهی نخواهد کرد.

حتما تاکنون نام این نرم افزار به گوشتان خورده بود،این نرم افزار که دو سیستم را ،از راه دور به هم متصل می کرد و فرد متصل شونده می توانست مانیتور کاربر دیگر را از دور مشاهده و هدایت کند،این نرم افزار تا مدتی پولی بود اما پس از آن امکان استفاده رایگان نیز برای آن تعبیه شد.

البته لازم به ذکر است که دسترسی برخی از ارائه دهندگان اینترنت به این نرم افزار هنوز بدون مشکل انجام می شود.

منبع : TeamViewerنظرات: 0

بدون نظر

یک پاسخ ارسال نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای موردنیاز مشخص شده است*

دسته بندی خبرنامه

محصولات شیائومی
لوازم جانبی گوشی شیائومی MI 6x / Mi A2
محصولات الدینیو
کیف و کوله لپ تاپ
محصولات اوی
محصولات ابزار سلامت