پشتیبانی تلفنی : 02166740661 - 02166755816 - ارسال رایگان سفارشات بیش از 100 هزارتومان
دسته بندی محصولات
Slider
media

رونمایی از آیفون 8 در سال آینده

بنابه گزارش منتشر شده Deutsche Bank ،امسال شاهد رونمایی و معرفی آیفون 8 نخواهیم بود.

بنابه این گزارش به دلیل کمبود برخی قطعات کلیدی اپل( برخی تامین کنندگان اپل) و همچنین وجود مقداری چالش های فنی ،به احتمال قوی آیفون نسخه جدید اسمارت فون هایش را در سال بعد معرفی کند. آنطور که برخی از تامین کنندگان اپل اعلام کرده اند کمبود برخی قطعات کلیدی برای این موبایل و همچنین وجود پاره ای چالش های فنی احتمالا مانع از معرفی آیفون 8 توسط اپل در پاییز امسال شود.

البته لازم به ذکر است که شواهد اندک بوده اما این گزارش با خبر همنتشر شده در هفته پیش همخوانی داشته و درصد صحت این خبر را بالا می برد.

بنابه گزارش بیزنس اینسایدر Deutsche Bank که در هفته پیش در نشریه  ValueWalk آمده ،در خبر خود گفته بود که یکی از منابع فاکسکان تنها سفارشات مربوط به قطعات مورد نیاز آیفون 7 اس و 7 اس پلاس را به این شرکت ارائه کرده است.

ظاهرا بسته بندی مربوط به این دو موبایل قرار است در هفته آخر ژوئن (اواخر خردادماه) به دست اپل برسد و در این میان خبری از جعبه اسمارت فون جدید اپل یعنی آیفون 8 نیست.البته اگر بنا باشد جعبه مربوط به دو نسخه آیفو7اس و آیفون 7 اس پلاس در اواخر خرداد به دست اپل برسد، بعید نیست که تامین کننده ثالثی هم جعبه آیفون 8 را در همان زمان در اختیار شرکت اپل قرار دهد.

گزارشاتی تاکنون منتشر شده اما بازهم با اطمینان نمی توان گفت که رونمایی از این موبایل همزمان با دو نسخه دیگر اتفاق نخواهد افتاد و در حال حاضر گزارش تاخیر در تحویل جعبه ها تنها یک منبع آن را ارائه کرده و هنوز منبع دیگری آن را تایید نکرده است.

منبع : 9to5mac


نظرات: 0

بدون نظر

یک پاسخ ارسال نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای موردنیاز مشخص شده است*

دسته بندی خبرنامه

محصولات شیائومی
لوازم جانبی گوشی شیائومی MI 6x / Mi A2
محصولات الدینیو
کیف و کوله لپ تاپ
محصولات اوی
محصولات ابزار سلامت