دسته بندی محصولات
media

طبق گزارشات فروش آیفون ایکس نسبت به آیفون 8 و 8 پلاس دو برابر بیشتر بوده است

طبق گزارشات فروش آیفون ایکس نسبت به آیفون 8 و 8 پلاس دو برابر بیشتر بوده است


براساس آماری که توسط شرکت تحقیقاتی Market Pulse منتشر شده است اپل رکورد فروش 22.4 میلیون آیفون را در سه ماهه چهارم سال 2017 در آمریکا شکسته است.و عملکرد بالاترین میزان فروشرا به 44 درصد رساند در حالی که این آمار 37 درصد بوده. به طور مشخص، داده ها  به یک روایت اشاره میکنند و آن این است که فروش آیفون X از حد مطلوب کمتر است. نیل شاه مدیر تحقیقاتی گفت که در سراسر جهان، فروش آیفون ایکس از طریق تبلت با قیمت های بالای خود، نرمتر از حد انتظار بوده است. اما این گوشی در ایالت متحده به خوبی عمل کرده و مصرف کنندگان حاضر به پرداخت هر هزینه ای برای این برند می باشند. 

نیل شاه گفت در طول سال، سه موبایل جدید اپل فروش خیلی خوبی داشتند، که هر سه از پرفروش ترین گوشی های بازار آمریکا بوده اند.  با این حال، از زمان عرضه آن در 3 نوامبر، آیفون X از آیفون 8 و آیفون 8 پلاس به ترتیب پرفروش ترین های این بازار بوده اند. این بدان معناست که در طول سال 2017، 25 درصد سهم کل گوشی های هوشمند فروخته شده در ایالات متحده آمریکا که سهم بالایی در این کشور به حساب می آید را به خود اخصاص داده است. 

Jeff Fieldhack، مدیر تحقیقاتی اپل، افزود که رنگ به داده های سخت افزوده شده است. اپل فروش خود را از طریق 20 درصد در یک بازار ایالات متحده افزایش داد که در مقایسه با مدت مشابه 2 درصد افزایش یافته است.
وی گفت: "این به این معنی است که اپل موفق به کسب سهم از سامسونگ در حق بیمه شده است.

Fieldhack گفت موفقیت آیفون X و همچنین آیفون 8 پلاس در سه ماهه سوم به افزایش ASP کمک می کند. از 22.4 میلیون آیفون فروخته شده، بیش از 10.5 میلیون دستگاه قیمت بالای 850 دلار بوده است، به این معنی که اپل تقریبا 9 میلیارد دلار از فروش گوشی های برتر در ایالات متحده را تولید کرده است.

اواخر این هفته، Nikkei گزارش داد که ادعا می کند اپل بر اساس سفارشات تولیدی آیفون X، به دلیل تعطیلات، آهسته تر از انتظار پیش رفت، به صورتی که این مقدار در ایالات متحده، چین و اروپا، تقریبا نصف شده است. 


منبع : www.appleinsider.com

نظرات: 0

بدون نظر

یک پاسخ ارسال نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای موردنیاز مشخص شده است*

دسته بندی خبرنامه

محصولات شیائومی
لوازم جانبی گوشی هواوی پی اسمارت
هدفون و هدست
کیف و کوله لپ تاپ
محصولات اوی
لوازم جانبی سامسونگ گلکسی نوت 8