دسته بندی محصولات
media

عملکرد آیفون 8 و آیفون 7 پس از پچ های مخرب Spectre و Meltdown

Spectre and Meltdown صنعت فناوری را تکان دادند - آنها اجازه می دهد که کد های مخرب را در داده های محافظت شده اشغال کنید. آنها این کار را با بهره گیری از ویژگی های CPU به منظور سرعت بخشیدن به اجرا انجام می دهند، بنابراین راه حل ساده اما ناخوشایند است. شرکت ها باید از این ویژگی هایِ افزایشِ عملکرد اجتناب کنند.

ما از عملکرد فوق العاده آیفون 6 بعد از به روز رسانی خبر دادیم تا ببینیم آیا مدل های جدید هم به طور مشابه تحت تاثیر قرار می گیرند یا نه.

بنابراین ما یک آیفون 8 پلاس در دفتر دیگری یافتیم که iOS 11.1.2 را اجرا می کند - قبل از هر پچ ما Geekbench را اجرا کردیم و سپس iOS 11.2.2 را نصب کردیم و دوباره آنها را اجرا کردیم.


خلاصه داستان این بود که کمی تفاوت وجود دارد. عملکرد پردازنده خیلی رضایت بخش نبود، که برای اطلاع رسانی بسیار کوچک است. سرعت رم به نظر می رسد دچار کاهش شده است، (هر دو Specter and Meltdown از حافظه CPU استفاده می کنند، بنابراین دسترسی به آرامی به RAM یکی از مشکلات احتمالی هنگام لود شدن است)


ما سعی کردیم AnTuTu را روی آیفون 7 اجرا کنیم در حالی که هنوز iOS 11.1.2 در حال اجرا بود، ما هیچ تغییری در عملکرد مشاهده نکردیم. در واقع، پس از به روز رسانی امتیاز حدود 3٪ بالاتر است، اما این به "واریانس" خود آزمونِ معیار است.


ما نمی توانیم یک آیفون 6s پیش از به روز رسانی پیدا کنیم، بنابراین مطمئن نیستیم که یک ارتقاء حیاتی CPU رخ داده است تا Spectre and Meltdown را غیرقابل حذف کند. اما آیفون 7 در سپتامبر 2016 راه اندازی شد و شما می توانید آن را برای مدت زمان طولانی تر نگه دارید.

به روزرسانی:

همانطور که پیش بینی شده، تراشه اپل A9 بعد از اصلاح سوء استفاده، عملکرد قابل توجهی را به همراه خواهد داشت اما تقریبا آنقدر مهم نیست، به طور مجموع در آیفون 6 و آیفون 8، چیزی حدود 40٪ است این عدد.


با AnTuTu 6s گزارش حدود 12٪ واریانس به طور کلی. به استثنای اینکه شما وظایف فشرده بسیاری از پردازنده ها را به صورت منظم انجام می دهید، احتمالا این اختلاف را متوجه نمی شوید. با این حال، آن وجود دارد و به طور کامل با آنچه که در هنگام بازگشت نسل پردازنده در هر دو صحنه گوشی های هوشمند و PC دیده می شود.


منبع : www.gsmarena.com

نظرات: 0

بدون نظر

یک پاسخ ارسال نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای موردنیاز مشخص شده است*

دسته بندی خبرنامه

محصولات شیائومی
لوازم جانبی گوشی هواوی پی اسمارت
هدفون و هدست
کیف و کوله لپ تاپ
محصولات اوی
لوازم جانبی سامسونگ گلکسی نوت 8