فروش همکار و عمده لوازم جانبی موبایل و کامپیوتر

فروشگاه اینترنتی مسترکالا جزو محدود وارد کنندگان لوازم جانبی در کشور ایران می باشد که این امر سبب شده تا محصولات فروشگاه مسترکالا از به روزترین و بهترین محصولات  و تمامی کالاها دارای قیمت و کیفیت مناسبی  باشند.به سبب واردات مستقیم و فعالیت با معتبرترین برندها ، فروشگاه مسترکالا در سراسر ایران آماده همکاری بافروشگاه ها و شرکت های همکار در اصناف مرتبط و فروش به صورت عمده نیز می باشد.

همکاران گرامی که قصد خرید عمده لوازم جانبی موبایل و کامپیوتر و خودرو را دارند ، می توانند با کلیک بر روی دکمه ی زیر در سایت حساب کاربری ساخته و سپس جهت تایید حساب همکاری با شماره های فروشگاه تماس ( 02166740661 - 02166755816 ) گرفته  تا  همکاران ما در بخش فروش تایید کنند.

ورود و ساخت حساب کاربری 


در ضمن همکاران محترم  می توانند جهت سهولت در کار ، کانال فروش عمده ما را در تلگرام نیز دنبال کنند.

کانال تلگرام پخش عمده 


در حال حاضرنیز در مسترکالا پخش عمده انواع لوازم جانبی موبایل  مانند :پاوربانک ، هدفون و هدست و  اسپیکر ، فلش مموری ، رم و کارت حافظه و فلش مموری ، قاب محافظ و گارد گوشی ، هدست واقعیت مجازی ، هولدر موبایل ، شارژر و کابل ، باطری اصلی موبایل ، چراغ مطالعه ، گجت پوشیدنی ، لوازم خانه هوشمند ، ابزار سلامت ،دوربین ورزشی ، موس و کیبورد و ... صورت می گیرد.