دسته بندی محصولات
media

پشتیبانی از صفحه کلید Swype رسما متوقف شده است

توسعه‌دهنده‌ی صفحه‌کلید مجازی Swype به‌صورت رسمی از توقف پشتیبانی این صفحه‌کلید خبر دادند.


ویژگی‌های شخصی‌سازی اندروید این امکان را در اختیار توسعه‌دهندگان قرار داده بود تا اپلیکیشن‌هایی برای تغییر صفحه‌کلید‌های مجازی ساخته شود. در بین اپلیکیشن‌های پرشماری که به منظور این کار ساخته شده‌اند،  Swype یکی از شناخته‌شده‌ترینِ آن‌ها است.

حال برطبق بیانیه ‌ی رسمی شرکت Nuance که وظیفه‌ی توسعه‌ی آن را بر عهده داشته، به ‌نظر می‌رسد که از این پس به‌ روزرسانی‌ جدیدی برای این صفحه‌کلید منتشر نخواهد شد که به معنی توقف پشتیبانی از آن است.

 Nuance از این پس دیگر به‌روزرسانی جدیدی برای Swype+Dragon روی بستر اندروید منتشر نخواهد کرد. متاسفیم که این کسب وکار مشتری‌محور راترک می کنیم ، اما این تغییر لازم است تا بتوانیم در راه توسعه‌ی راهکارهای مبتنی‌ بر هوش‌ مصنوعی خود برای فروش به طور مستقیم به کسب و کار تمرکز کنیم.

صفحه‌کلید Swype‌ از سال ۲۰۱۳ تاکنون روی فروشگاه گوگل‌پلی (اندروید مارکت سابق) قرار داشت و تا به این لحظه، بین ۱ تا ۵ میلیون بار روی دستگاه‌های اندروید نصب شده است. همچنین به‌واسطه‌ی قرار داد هواوی با توسعه‌دهنده‌ی این صفحه‌کلید، بسیاری از گوشی‌های هوشمند این شرکت چینی به‌صورت پیش‌فرض با این صفحه‌کلید عرضه شدند.

با این وجود، همچنان این صفحه‌کلید در فروشگاه گوگل‌پلی قرار دارد و کاربران می‌توانند اقدام به دریافت آن کنند اما، از این پس هیچگونه به‌روزرسانی‌ای برای ارتقاء قابلیت‌های آن منتشر نخواهد شد. من شخصا Gboard را برای بیش از یک سال به عنوان کلید انتخابی خودم انتخاب کرده ام و در حالی که می تواند زمان زیادی را برای درک تمام ویژگی های مختلف آن، یکی از بهترین تجربیات تایپ کردن در Android را ارائه دهد.

اگر هم‌اکنون از این صفحه کلیداستفاده می‌کنید، چه جایگزینی را برای آن انتخاب خواهید کرد؟


منبع:  www.androidcentral.com 

نظرات: 0

بدون نظر

یک پاسخ ارسال نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای موردنیاز مشخص شده است*

دسته بندی خبرنامه

محصولات شیائومی
لوازم جانبی گوشی هواوی پی اسمارت
هدفون و هدست
کیف و کوله لپ تاپ
محصولات اوی
لوازم جانبی سامسونگ گلکسی نوت 8