ارسال رایگان سفارشات در مسترکالا

در فروشگاه اینترنتی مسترکالا همیشه سعی شده تا سفارشات به بهترین نحو و بالاترین سرعت ممکن به دست مشتریان عزیز برسد. علاوه بر این همچنان سعی در حفظ هزینه ارسال در مبلغی منصفانه برای کاربران داشته‌ایم که بتوانید به راحتی و بدون دغدغه خرید خود را با پایینترین قیمت انجام دهید.

در فروشگاه اینترنتی مسترکالا همه روزه 10 پیشنهاد وسوسه‌انگیز قرار داده می‌شود که پایینترین قیمت ممکن از کالاها را برای شما به ارمغان می‌آورد.

شاید با خود بگویید که چه فایده وقتی قیمت پایین و تنوع کالا وجود داشته باشد اما ارسال رایگان در کنارش نباشد. اما اگر مقایسه‌ای سریع با دیگر رقبا انجام دهید قطعا متوجه خواهید شد که کالا ها بعلاوه هزینه ارسال هم همچنان قیمت کمتری نسبت به رقبا دارد. 

علاوه بر قیمت پایینتر، می‌توانید در روزهای عادی سفارش خود را در 4 بازه زمانی سه ساعته یا در روزهای تعطیل در 2 بازه زمانی تحویل بگیرید.

اگر همچنان هم این موارد شما را برای سفارش از سریعترین فروشگاه اینترنتی لوازم جانبی موبایل و کامپیوتر ایران، مسترکالا، قانع نکرده است، بهتر است خبر خوبی به شما بدهیم. 

ارسال رایگان تمام سفارشات بالای 50 هزارتومان

از تاریخ 23 مهر 1400 تا تاریخ پایان روز 25 مهر 1400 فرصت دارید تا تمامی سفارشات (تهران و شهرستان) را که مبلغشان بالای 50 هزارتومان باشد را بدون هزینه ارسال دریافت کنید.

از امروز فقط سه روز فرصت دارید تا علاوه بر تمام مزایای گفته شده، سفارش خود را بدون هزینه ارسال دریافت کنید.

اتصال و راه اندازی ساعت های IMILAB شیائومی با اپلیکیشن GloryFit
...
آموزش فعال سازی نوتیفیکیشن ساعت های آمازفیت
...
1 نظرات
سجاد شاهوزهی
سجاد شاهوزهی
شنبه 24ام مهر 1400

عالی

نمایش 1 تا 1 از 1 (1 صفحه)
ثبت نظر
توجه: کد HTML ترجمه نمی شود!