مزایای خرید از مَستر کالا

در چرخه کالا،رسیدن کالا از تولید ب مصرف شامل هزینه هایی می باشد که این هزینه ها در سیستم عرضه سنتی به دلیل واسطه های فراوان و نبود نظارت کافی قیمت تمام شده کالا برای مصرف کننده بسیار بالا می باشد.این هزینه ها در سیستم عرضه نوین که فروشگاه های اینترنتی می باشند به شدت کاهش یافته و خریدار کالای مورد نظر خود را با قیمتی بسیار پایین می تواند از این فروشگاه ها تهیه نماید.


اما چرا مَسترکالا؟

فروشگاه اینترنتی مَسترکالا دارای تمامی مجوز های لازم برای یک تجارت مطمئن و ایمن در این عرصه را داراست از جمله نماد اعتماد الکترونیکی(دو ستاره)که این نماد زیر نظر مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت و معدن می باشد.

از دیگر مزایای فروشگاه مَسترکالا می توان به موارد زیر نیز اشاره کرد:

سایت مَسترکالا بعنوان اولین و بزرگترین سایت تخفیف وخرید گروهی کالا، درجهت حمایت مشتریان خود علاوه بر تخفیف قابل ملاحظه ای که برای محصولات و کالاهای خود لحاظ نموده است ، مزایایی نیز برای مشتریان خوب سایت مسترکالا درنظر گرفته است .
 ازمزایای خرید ازسایت مسترکالا اختصاص بُن کالای نقدی است که با نام ( بُن کالا ) درسایت شناخته میشود.این بُن کالا برای بعضی از محصولات که به همراه پیشنهاد تخفیف درنظرگرفته شده است و مبلغ آن با توجه به نوع کالا متفاوت خواهد بود. این بُن کالا هرچند ناچیز است ولی با اندوخته شدن به حساب کاربری شما، می توانید از آن برای خریدهای بعدی استفاده نمایید.
نکته قابل توجه در این مورد این است که بُن کالا محدودیت زمانی نداشته و باخیالی آسوده بدون داشتن دغدغه از دست رفتن آن می توانید هرزمان که مایل بودید از آن برای خریدهایتان استفاده نمایید. این بُن کالا برای اولین باراست که در ایران در چنین سایتی با این شرایط درنظرگرفته میشود و فقط برای شما همراهان و مشتریان خوب سایت مسترکالا می باشد.
 از دیگر مزایای خرید از سایت مسترکالا بُن کالای هدیه ای است که به کاربران و مشتریان برگزیده سایت اختصاص می یابد. فروشگاه مَسترکالا در روشی جدید اقدام به دادن هدایای نفیس به قید قرعه به برترین کاربران ماه درسایت خود نموده است.سایت مسترکالا هرماه به ۳ کاربر برتر در رده بندی بیشترین خرید بُن کالای هدیه اختصاص می دهد که می توانید از آن برای خرید، درسایت استفاده نمایید.
 یکی دیگر از مزایای سایت مَسترکالا ، بُن کالای هدیه ای است که به اعضای سایت مَسترکالا به مناسبت روز تولدشان و اکثر مناسبت های خاص اهدا می شود.پس جهت دریافت این بُن کالای هدیه نسبت به درج صحیح اطلاعات ثبت نامی خود در سایت اقدام فرمایید.
 نکته مهم :
 بُن های دریافتی که به صورت کد تخفیف می باشند که به شما اطلاع رسانی می شوند وقابل استفاده برای خریدهای بعدی از سایت مَسترکالا استفاده نمایید.