یکی از دغدغه هایی که تو این روزا همه رو درگیر کرده اینه که محیط و اجسامی که با اونا سرکار داریم ضد عفونی و بهداشتی باشن تو این پست میخوایم که کمی با پروسه ضدعفونی کردن محصولات و کالاها ی مستر کالا قبل از رسیدن به دست شما عزیزان صحبت کنیم.

مسترکالا این اطمینان رو میده که تمام مرسوله ها از ابتدای زنجیره تامین و آماده سازی سپس لجستیک و ارسال کاملا با رعایت اصول بهداشتی و ضد عفونی سازی انجام میگیره تا نگرانی های موجود به صفر برسه ... 

یه موضوع مهم : تمام کالاهایی که در حال استفاده هستیم یا ممکنه خریداری کنیم تقریبا همگی از کشور چین هستند حالا این سوال پیش میاد که آیا ممکنه این اجسام ناقل ویروس  کرونا باشند؟

خب میشه گفت این موضوع با توجه به مدت زمانی زیاد و شرایط مختلفی که کالا ها از کشور چین به کشور های دیگه میرسن احتمال این موضوع خیلی کمه ...

آمازون (Amazon)و علی‌اکسپرس( AliExpress) و بسیاری از افراد نگران انتشار این ویروس از طریق کالاهای چینی هستند.

مقامات بهداشت آمریکا در نشست مطبوعاتی اظهار کردند: هنوز هیچ مدرکی مبنی بر انتقال ویروس از طریق کالاهای چینی مشاهده نشده است.

مدیر مرکز کنترل بیماری‌های واشنگتن (CDC) و مرکز ایمن‌سازی و بیماری‌های تنفسی دکتر نانسی مسنیر گفت: "با توجه به عدم بقای ضعیف این نوع ویروس‌ها بر سطوح مختلف، احتمال انتشار این ویروس از این طریق ضعیف است."

منبع : خبرگذاری ایسنا  (کد خبر: 98111207625)


در هر حال مسترکالا تمام توانشو به کار گرفته تا تو این روزای سخت بتونه کمکی واسه مردم باشه و علاوه بر عرضه محصول با قیمت عادلانه تمام پروتوکل های بهداشتی رو رعایت کنه.

و در آخر:

 تو این مدت هوای هم دیگه رو داشته باشید

توصیه های بهداشتی رو جدی بگیرید

اخبار رو از منابع موثق پیگیری کنید

‌‌#کروناراشکست_میدهیم ‌

در ضمن صفحه ی ما در اینستاگرام را دنبال کنید تا همیشه اولین نفری باشید که از جدیدترین اخبار مطلع می شود.

جشنواره 399 مسترکالا | 5 و 6 اسفند
...
خرید اینترنتی، راه حلی مناسب برای حفظ سلامت + کدتخفیف خرید
...
1 نظرات
علی حبیبی
علی حبیبی
جمعه 15ام فروردین 1399

چه خوب دستتون درد نکنه

نمایش 1 تا 1 از 1 (1 صفحه)
ثبت نظر
توجه: کد HTML ترجمه نمی شود!