نحوه اتصال هردو هندزفری هایلو GT1 به یکدیگر

هندزفری های دو گوش بی سیم امروزه بسیار محبوب شده اند و دلیل اصلی آن هم پیشرفت فناوری بدون سیم بلوتوث است. این هندزفری ها در واقع از طرفی به یکدیگر متصل هستند و پس از اتصال به هم شما می توانید آن ها را به گوشی خود متصل کنید. اما اکثر این هندزفری ها قابلیت استفاده بعنوان یک هندزفری تک گوش را نیز دارند و می توانید آن ها را بصورت جداگانه از هم نیز استفاده کنید. در نتیجه اتصال بلوتوث بین دو هندزفری قطع شده و برای اتصال دوباره ی آن ها به یکدیگر باید چند مرحله را انجام دهید که هرکسی از آن مطلع نیست و تفکر این پیش می آید که هندزفری که برای آن هزینه کرده خراب شده و دیگر قابل استفاده نیست. در ادامه می توانید آموزش رفع مشکل اتصال هندزفری هایلو Haylou GT1 را بخوانید.چگونه هردو هندزفری هایلو جی تی 1 را به هم وصل کنیم

برای اتصال هر دو هندزفری به یکدیگر مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید:

1- ابتدا اگر هرکدام از هندزفری ها به گوشی شما متصل هستند یا پیش از این متصل بوده اند آن ها را از لیست بلوتوث خود حذف کنید. (این کار در گوشی های مختلف با نام های Forget یا Delete  شناخته می شود.)

2- هردو هندزفری را از داک خارج نمایید (با اینکار هندزفری ها روشن می شوند)

3- حالا هردو هندزفری را با 3 ثانیه نگه داشتن کلیدهای لمسی خاموش کنید (روی هندزفری ها چراغ قرمز نمایان شده و سپس خاموش می شوند)

نحوه متصل شدن هر دو هندزفری Xiaomi Haylou GT1

4- در این مرحله در واقع شما هندزفری ها را ریست می کنید. برای اینکار باید کلیدهای لمسی هردو هندزفری را بصورت همزمان بمدت 20 ثانیه نگه دارید.

5- در حدود زمان 15 ثانیه یکبار چراغ چشمک زن قرمز و سفید مشاهده می شود و در 20 ثانیه برای بار دوم این ترکیب چراغ را مشاهده می کنید. حتما مطمئن شوید که چراغ ها دوبار به فاصله تقریبا 5 ثانیه بصورت قرمز و سفید چشمک زن در خواهد آمد.

6- هردو ایرفون را داخل داک بگذارید

آموزش رفع مشکل بلوتوث Haylou GT1 در مسترکالا

7- اگر مرحله اول را انجام نداده اید، در این مرحله، مرحله 1 را انجام دهید. در صورتی که مرحله 1 را انجام داده اید به مرحله بعدی رجوع کنید.

8- هر دو ایرفون را از داک خارج کرده و چند ثانیه صبر کنید تا به یکدیگر متصل شوند

9- حالا از بلوتوث گوشی خود به هندزفری متصل شوید. توجه کنید معمولا فقط هندزفری سمت راست با نام Haylou-GT1_R در لیست بلوتوث نمایان می شود و با اتصال به آن صدا از هردو گوشی پخش خواهد شد.

نحوه متصل شدن هر دو هندزفری Xiaomi Haylou GT1

می توانید برای خرید هندزفری هایلو GT1 روی این لینک کلیک کنید


29 و 30 آذر با 50 درصد تخفیف | نصفش کن
...
مقایسه Mi Band 4 و Honor Band 5 | کدام را بخریم؟
...
علی سمیعی
در حال حاضر مشغول به تولید محتوای بلاگ و محصولات برای سایت مسترکالا هستم پیج پابلیک من در اینستاگرام : Hivdah17
مشاهده بیشتر
2 نظرات
حسنعلی سعادتی راد
حسنعلی سعادتی راد
چهارشنبه 07ام اسفند 1398

سلام منم با این روش هندزفریم (qcy t3)که به هم دیگه کانکت نمیشدن اوکی شد

نادر نگهبان
نادر نگهبان
شنبه 05ام بهمن 1398

عالییییییه

نمایش 1 تا 1 از 2 (1 صفحه)
ثبت نظر
توجه: کد HTML ترجمه نمی شود!