چطور هندزفری هایلو T15 را ریست کنیم؟

یکی از دلایل ریست کردن هندزفری هایلو T15 این است که دو گوش چپ و راست آن با یکدیگر Pair نمی‌شوند. مشکل بالا یکی از مشکلات رایج مربوط به اتصال هندزفری بلوتوث است و از آنجایی پیش می‌آید که هایلو تی 15 این قابلیت را دارد تا هر کدام از گوش های چپ و راستش به یک موبایل متفاوت وصل شوند. در واقع هندزفری‌های این مدلی قابلیت استفاده به صورت تک گوش را دارند که می‌تواند خیلی کاربردی باشد.

اما در صورت نداشتن اطلاعات کافی در مورد هندزفری، این ویژگی می‌تواند مشکلاتی را برای کاربران ایجاد کند. یکی از مشکلات رایجی که اکثرا با آن مواجه می‌شویم عدم اتصال همزمان دو گوش هندزفری هایلو T15 است. این مشکل سبب می‌شود تا گوش چپ و راست هایلو T15 به یکدیگر متصل نشوند و در نتیجه ما فکر می‌کنیم که هندزفری خراب است.

پس اگر با موارد زیر رو به رو شده‌اید، پیش از اینکه نگران خراب شدن هندزفری باشید، لطفا این مقاله را مطالعه کنید.

بیشتر بدانید: رفع مشکل سینک نشدن دو گوش هندزفری لنوو LP2

بنابراین هدف ما از آموزش رفع مشکل جفت نشدن دو گوش هندزفری هایلو T15 این است که هندزفری را از حالت Mono به حالت Stereo در بیاوریم.


مراحل حل مشکل Pair نشدن دو گوش هندزفری هایلو T15

قدم اول) وارد تنظیمات بلوتوث گوشی شوید و هایلو T15 را از لیست حذف کنید. برای این کار روی اسم هندزفری کلیک کرده و گزینه Forget یا Delete را بزنید. (انجام دادن این مرحله بسیار مهم و ضروری است.)


قدم دوم) هندزفری ها را در داخل کیس شارژ قرار دهید. یک دقیقه صبر کنید و سپس دوباره آن‌ها را از کیس خارج کنید. این مرحله برای روشن کردن هندزفری هاست و می‌توانید به جایش برای چند ثانیه کلید لمسی دو گوش هندزفری را لمس کنید. برای این مرحله باید هندزفری ها باتری داشته باشند اما از کجا بفهمیم هندزفری چقدر شارژ دارد؟


قدم سوم) در قدم دوم از راهنمای رفع مشکل عدم اتصال همزمان دو گوش هندزفری هایلو T15 باید آن‌ها را خاموش کنیم. برای خاموش کردن قسمت لمسی هر دو گوش را با هم برای 5 ثانیه لمس کنید تا خاموش شوند. وقتی چراغ قرمز روی دو گوش هندزفری دیده شد یعنی خاموش کردن هندزفری هایلو T15 با موفقیت انجام شده است.


قدم چهارم) حالا هر دو گوش هندزفری را برای 20 ثانیه لمس کنید تا زمانی که نور قرمز و سفید چشمک زن برای دو بار ظاهر شوند. چون خیلی از افراد نمی‌توانند این مرحله را به درستی انجام دهند، برای شفاف سازی بهتر است به نکته زیر توجه کنید.

نکته: با وجود اینکه زمان نگه داشتن پنل لمسی 20 ثانیه اعلام شده اما ممکن است زمانش کمی بیشتر یا کمتر شود. به علاوه از آنجایی که چشمک زدن چراغ‌ها خیلی سریع رخ می‌دهد بهتر است خوب حواستان را جمع کنید تا حتما دو بار چشمک زدن چراغ قرمز و سفید را ببینید.

به طور حدودی چراغ چشمک زدن قرمز-سفید بار اول در ثانیه 15م و بار دوم در ثانیه 20م دیده می‌شود.


قدم پنجم) دوباره هندزفری های هایلو را داخل داک شارژ قرار دهید.

توجه داشته باشید که در این مرحله از آموزش رفع مشکل Pair نشدن دو گوش هندزفری هایلو T15 ضروری است که مرحله 1 را انجام داده باشید. اگر مرحله 1 را انجام نداده اید باید همین حالا و قبل از شروع قدم پنجم این کار را بکنید.


قدم ششم) حالا با خارج کردن از کیس روشن‌شان کنید و 10 ثانیه صبر کنید تا با یکدیگر پیر شوند. (برای روشن کردن هندزفری هایلو T15 می‌توانید به جای گذاشتن داخل داک و در آوردن برای چند ثانیه پنل لمسی دو گوش را لمس کنید.)

در حالت Pairing چراغ سفید هایلو تی 15 سریع شروع به چشمک زدن می‌کند و وقتی چشمک زدن کند و آهسته شد یعنی پیر شده‌اند. (فقط گوش راست)


قدم هفتم) بلوتوث گوشی را روشن کنید و به گوش راست هندزفری هایلو که با علامت R مشخص شده (مثلا Haylou_T15_R) وصل شوید تا هر دو هندزفری به گوشی وصل شوند.

نکته: حواستان باشد که نباید هیچ دستگاهی با اسم Haylou_T15_L (گوش چپ هایلو) در لیست بلوتوث دیده شود. اگر گوش چپ هندزفری هم در داخل لیست بود یعنی مراحل بالا را درست انجام نداده‌اید و باید دوباره تلاش کنید.


گام های بالا به طور مفصل و دقیق مراحل رفع مشکل جفت نشدن دو گوش هندزفری هایلو T15 را پیش می‌برند. اگر همه مراحل را دقیقا طبق آنچه که گفته شده انجام دهید دیگر مشکلی بابت قطع شدن صدای یکی از هندزفری ها یا پیر نشدن دو گوش هندزفری با هم نخواهید داشت.

قبلا یک مقاله برای حل این مشکل در هندزفری های GT1 نوشته ایم که برای مطالعه می‌توانید به مشکل عدم اتصال همزمان دو گوش هندزفری هایلو GT1 مراجعه کنید.

رفع مشکل جفت نشدن دو گوش هندزفری لنوو LP2
...
راهنمای جامع ترفندهای ساعت هوشمند (هایلو، آمازفیت، میبرو..)
...
ثبت نظر
توجه: کد HTML ترجمه نمی شود!