به پایان سال 1398 خیلی نزدیک شدیم و  کم کم به عید نزدیک می شویم. شاید نگرانی بسیاری از افرادی که می خواهند کالاهایی خریداری کنند لحظات آخر تصمیم به خرید بگیرند و نتوانند عیدی خود را به موقع تحویل بدهند. در همین راستا نیاز دانستیم آخرین زمان ارسال سفارشات شهر تهران و سایر شهرها را به استحضار برسانیم.

زمان ارسال سفارش های تهران

تمامی سفارش هایی که در شهر تهران در بازه های زمانی تا پایان روز 28 اسفند ثبت شده باشند، تا پایان همان روز ارسال می شوند. در واقع مهلت سفارش کاربران تا ساعت 14:30 روز چهارشنبه 27 اسفند بوده و پس از آن هیچگونه تحویل سفارش (اعم از ارسال با پیک مسترکالا یا تحویل حضوری) انجام نخواهد پذیرفت. 

خواهشمندیم در صورتی که به کالایی نیاز دارید یا قصد خرید آن را دارید، هرچه سریعتر سفارشات خود را انجام داده تا بتوانید در سریعترین زمان ممکن آن را تحویل گرفته و در صورت وجود هرگونه مشکل، بتوانید به راحتی از خدمات پس از فروش بهره مند شوید.

زمان ارسال سفارش های شهرهای دیگر

ارسال تمامی سفارش هایی که آدرس تحویل آن ها در محدوده پیک مسترکالا نباشد (حومه تهران یا شهرهای استان های دیگر) تا ساعت 12 ظهر روز 24 اسفند انجام می پذیرد. در واقع شما کاربران گرامی می توانید تا ساعت 12 ظهر روز شنبه 24 اسفند سفارشات خود را ثبت و تا پایان سال تحویل بگیرید.

البتته لازم به ذکر است که سفارش های شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران، بسته به شرایط مختلف ممکن است سفارشات روزهای 22 اسفند به بعد را موکول به سال آینده و پس از تعطیلات اولیه عید نوروز کند. در نتیجه خواهشمندیم در صورتی که قصد خرید کالایی را دارید هر چه سریعتر و قبل از پایان هفته جاری آن را سفارش دهید تا اطمینان خاطر از تحویل گرفتن کالا داشته باشید.

وضعیت ارسال سفارشات گارانتی

اما به رغم اینکه سفارش هایی از قبیل خرابی و ارسال برای گارانتی شهرهای دیگر، با پست برای مسترکالا ارسال می شوند و شرکت های گارانتی کننده پس از تعطیلات نوروزی شروع به کار می کنند، پس از ارسال کالا صبور باشید و منتظر پاسخ واحد گارانتی بمانید. ما در اسرع وقت پیگیر مورد پیش آمده خواهیم شد.


جشنواره جمعه 16 اسفند به احترام پدران با نام لبخند پدرانه در مسترکالا
...
به استقبال 99 می رویم، پرقدرت تر از قبل
...
1 نظرات
ایلیا
ایلیا
یکشنبه 25ام اسفند 1398

باسلام اگر سفارش بدیم بعد از 4 فروردین میارن یا بعد از 13 فروردین؟؟

-------------------------
پاسخ:با سلام بعد از 4 فروردین

نمایش 1 تا 1 از 1 (1 صفحه)
ثبت نظر
توجه: کد HTML ترجمه نمی شود!