اطلاعیه مهم !

متاسفانه مطلع شدیم که شخص یا اشخاصی با سوءاستفاده از نام مسترکالا قصد کلاهبرداری از کاربران این فروشگاه را دارند. اشخاص مذکور با حساب کاربری جعلی، خود را در ارتباط با این فروشگاه معرفی کرده و سپس با ارسال پیامکی با عنوان برنده شدن در مسابقه، اقدام به کلاهبرداری می‌کنند.تیم تحریریه مسترکالا به اطلاع می‌رساند که در حال حاضر هیچ‌گونه قرعه‌کشی و مسابقه‌ای در این فروشگاه در جریان نبوده و هر طرح و جشنواره‌ای از طریق وبلاگ و صفحه اینستاگرام ما اطلاع رسانی خواهد شد.

به همین ترتیب هرگونه پیام یا تماس با مضمون مشابه تصویر پایین کذب و جهت سوءاستفاده از اعتماد شما به نام مسترکالا است. چند نکته مهم در ارتباط با جوایز و مسابقات:

- تمام هزینه‌های مربوط به ثبت سفارش، در طی مراحل خرید و به صورت اینترنتی پرداخت می‌شوند. در مورد سفارشات پرداخت در محل نیز مبلغ مورد نظر در فاکتور ذکر شده و درب منزل از شما دریافت می‌گردد.

- در صورتی که جشنواره یا مسابقه‌ای در مسترکالا در جریان باشد، جوایز به صورت رایگان به برندگان تقدیم می‌گردند و هیچ گونه هزینه‌ای بابت ارسال جایزه از شما دریافت نمی‌شود.

- درگاه ارتباطی مسترکالا با شما عزیزان فقط و فقط شماره 02191090299 می‌باشد. اطلاع‌رسانی‌های مربوط به برندگان مسابقات آتی نیز از طریق همین شماره یا صفحه اینستاگرام ما انجام می‌شود.

لذا از شما همراهان مسترکالا خواهشمندیم در صورت دریافت پیامک از شماره‌های درج شده در تصاویر، آن را نادیده بگیرید.


چه امکاناتی از ویندوز 11 مایکروسافت حذف شده است؟
...
آموزش رفع خطا This PC Can't Run Windows 11
...
ثبت نظر
توجه: کد HTML ترجمه نمی شود!