ویژگی گلس های نیلکین

نیلکین یکی از بزرگترین تولیدکنندگان در حوزه محافظت از گوشی می باشد. محافظ صفحه نمایش، قاب و محافظ لنزهایی که توسط این شرکت تولید می شود همگی از بهترین و مرغوب ترین مواد اولیه ساخته می شوند که به شما کمک می کند با خیال راحت از گوشی خود استفاده کنید و نگران افتادن، ضربه خوردن یا ایجاد خط و خش نباشید. یکی از مشکلات در انتخاب گلس های نیلکین مقایسه آن ها با یکدیگر است. نیلکین برای گوشی ها چند مدل گلس مختلف تولید می کند که مقایسه آن ها با یکدیگر کمی مشکل است. برای راحتی در امر خرید محافظ صفحه های نیلکین، تمام مدل های تولید شده از این شرکت در جدولی آمده که بصورت خلاصه در ادامه توضیحات آن نیز ارائه خواهد شد.

محافظ صفحه ها با حاشیه

گلس 3D AW+ Glass

گلس AW+ مدل هایی است که مخصوص اپل واچ تولید می شود. خمیدگی لبه های این گلس 3D می باشد و صفحه نمایش را بصورت کامل پوشش می دهد. ضخامت این محافظ صفحه ها تنها 0.33 میلی متر می باشد و از نظر مقاومت در برابر ضربه و خط و خش امتیاز 5 از 5 را دریافت می کند. شیشه ی بکار رفته در این محافظ صفحه از شیشه ی AGC ژاپن می باشد که در شیشه جلوی خودرو استفاده می شود. این مورد به گلس کمک می کند در صورت ضربه خوردن دچار انفجار نشده و تکه های شیشه از آن به بیرون نریزد.

گلس 3D DS+ Max

مدل 3D DS+ Max را میتوان بهترین گلس نیلکین نامید. این محافظ صفحه علاوه بر پوشش کامل صفحه نمایش می تواند آن را در برابر ضربه و خط و خش بصورت کامل محافظت کند. زاویه کناره های این گلس بصورت 3D طراحی شده و کاملا با خمیدگی گوشی سازگار است. ضخامت این گلس تنها 0.25 میلی متر می باشد و به هیچ عنوان حساسیت تاچ گوشی را کم نمی کند. نمره دریافتی این گلس برای محافظت از ضربه و خط و خش 5 از 5 می باشد.

همچنین همراه این گلس یک ماشین نصب از طرف شرکت نیلکین ارائه می شود که در واقع یک قطعه پلاستیکی که دقیقا اندازه گوشی می باشد همراه با گلس در پک قرار داده شده که می تواند به شما در نصب آن کمک کند. شیشه ی بکار رفته در این محافظ صفحه نیز از شیشه ی AGC ژاپن می باشد.

گلس XD CP+ Max

محافظ صفحه نمایش XD CP+ MAX مانند مدل های دیگر محافظ تمام صفحه نیلکین دارای نمره ی مقاومت 5 از 5 می باشد. اما مقاومت این گلس در برابر خط و خش نمره ی 4 از 5 را دریافت کرده است. البته این به معنی محافظت نکردن از صفحه نمایش شما یا آسیب دیدن صفحه گوشی نیست. بلکه گلس هایی که نمره 5 را دریافت می کنند در واقع خودشان هم تا حد زیادی در برابر خط و خش افتادن مقاوم هستند. اما این گلس با نمره ی 4 از 5 به نسبت گلس های دیگر کمتر در برابر خط و خش مقاوم است و ممکن خود گلس پس از مدتی دارای خط هایی ریز در اثر گذاشتن در جیب یا غیره شود. البته که به علت ساختار این گلس ها می توانید مطمئن باشید تا چند ماه اول این اتفاق برای شما نخواهد افتاد.

ضخامت این گلس نیز تنها 0.33 میلی متر می باشد و زاویه اطراف آن مشابه 3D می باشد. یعنی با ایجاد انحنا در قسمت اطراف این مورد شبیه سازی شده است.شیشه ی بکار رفته در این محافظ صفحه نیز از شیشه ی AGC ژاپن می باشد.

گلس 3D CP+ MAX

محافظ صفحه نمایش 3D CP+ MAX بسیار مشابه مدل DS+MAX می باشد. ضربه پذیری و مقاومت در برابر خط و خش با امتیاز5 از 5 و پوشش تمام صفحه که شامل مدل مذکور نیز می شود. اما تفاوت اصلی در ضخامت گلس می باشد که بجای 0.25 میلی متر به 0.33 میلی متر افزایش داشته است. شیشه ی بکار رفته در این محافظ صفحه نیز از شیشه ی AGC ژاپن می باشد.

گلس CP+ PRO

این محافظ صفحه تمام صفحه نمایش را بصورت کامل پوشش می دهد. مقاومت آن در برابر ضربه امتیاز 5 از 5 را دریافت کرده اما مانند مدل XD مقاومت در برابر خط و خش آن نمره ی 4 را دریافت کرده. در واقع این موضوع به جایی برمیگردد که مایعی روی قسمت شیشه ای گلس پرداخته می شود که پس از استفاده طولانی مدت از بین می رود و قابلیت پذیرش خط و خش به مرور افزایش پیدا می کند. در این مدل از گلس مایع روی آن ضعیف یا کمتر می باشد. ضخامت این محافظ صفحه شیشه ای 0.33 میلی متر می باشد و زاویه لبه های آن بصورت 2.5D طراحی شده است.

گلس 3D AP+ PRO

محافظ صفحه مدل 3D AP+ PRO از جنس شیشه AGC ژاپن می باشد. مقاومت آن در برابر ضربه 5 از 5 می باشد و مقاومت در برابر خط و خش نمره ی 4 از 5 را دریافت کرده. ضخامت این گلس 0.23 میلی متر می باشد و زاویه اطراف آن بصورت 3D طراحی شده. اما تفاوت عمده ی این گلس با دیگر محافظ های نیلکین جنس اطراف آن است. در واقع حاشیه رنگی اطراف این گلس از جنس شیشه نیست و از جنس پلاستیک ABS با پوشش رزین می باشد. این مسئله به مقاومت در برابر ضربه گلس بسیار می کند. همچنین باعث راحتی در نصب و چسبندگی بهتر روی سطح موبایل نیز می باشد.

گلس 3D AP+ MAX

محافظ صفحه شیشه ای نیلکین 3D AP+ MAX بصورت کامل صفحه نمایش را پوشش می دهد و سطح حفاظت آن در برابر ضربه و خط و خش امتیاز 5 از 5 می باشد. جنس شیشه AGC ژاپن می باشد و ضخامت آن 0.33 میلی متر می باشد. عمده تفاوت این گلس با دیگر گلس های نیلکین قابلیت حریم شخصی یا Privacy آن می باشد. زمانی که این گلس روی صفحه نمایش گوشی شما بچسبد، از زوایای کناری صفحه بصورت سیاه دیده می شود و با خیال راحت می توانید در اماکن عمومی از گوشی خود استفاده کنید.

محافظ صفحه های بدون حاشیه

گلس H

Nillkin علاوه بر تولید گلس های تمام صفحه محافظ صفحه هایی ساخته که حاشیه اطراف نمایشگر را پوشش نمی دهند و صرفا خود صفحه نمایش را محافظت می کنند. اولین مدل از این مجموعه، گلس H نیلکین می باشد. این گلس از نظر مقاومت در برابر ضربه امتیاز 4 از 5 را دریافت کرده و از نظر مقاومت در برابر خط و خش امتیاز 5 از 5 را دریافت کرده. ضخامت این گلس تنها 0.33 میلی متر می باشد و جنس آن از شیشه AGC ژاپن می باشد و زاویه لبه های آن 2D است. در واقع لبه های این گلس کاملا صاف و بدون انحنا می باشد.

گلس H+ Glass

نیلکین عادت به نام گذاری های گیج کننده و مشابه دارد. بر همین اساس نام گلسی که دقیقا مشابه با مدل H است و فقط زاویه های آن بجای 2D بصورت 2.5D طراحی شده است.

گلس H+ PRO

مدل H+ PRO را می توان بهترین گلس بدون حاشیه نیلکین دانست. این مدل  تنها ضخامتی معادل 0.2 میلی متر دارد و انحنای زاویه اطراف گلس بصورت 2.5D می باشد. امتیاز مقاومت در برابر ضربه این گلس 4 از 5 و مقاومت در برابر خط و خش 5 از 5 می باشد. این گلس نیز از شیشه AGC ژاپن تولید شده است.

گلس T+ PRO

گلس T+ PRO نیلکین تمام مشخصات گلس H+ PRO را دارد و مقاومت آن در برابر ضربه و خط خش 5 از 5 می باشد. ضخامت این گلس فقط 0.15 میلی متر می باشد و به نسبت دیگر گلس ها کمی قابلیت انعطاف پذیری دارد. این گلس بعلت انعطاف پذیری بالایی که دارد در برابر ضربه نیز بسیار مقاوم است.

همچنین می توانید تمام اطلاعات مذکور در بالا را بصورت خلاصه در تصویر زیر مشاهده کنید.


بلک فرایدی مسترکالا | جمعه 8 و 9 آذر رو فراموش نکن
...
29 و 30 آذر با 50 درصد تخفیف | نصفش کن
...
علی سمیعی
در حال حاضر مشغول به تولید محتوای بلاگ و محصولات برای سایت مسترکالا هستم پیج پابلیک من در اینستاگرام : Hivdah17
مشاهده بیشتر
1 نظرات
مسعود  بهرامیان
مسعود بهرامیان
چهارشنبه 20ام آذر 1398

خوب

نمایش 1 تا 1 از 1 (1 صفحه)
ثبت نظر
توجه: کد HTML ترجمه نمی شود!