سال 98 به ما ثابت کرد میتونیم مبارز خوبی باشیم. در این سال که اتفاقات ناگوار بسیار از حوادث طبیعی مثل سیل و بیماری گرفته تا مشکلات سیاسی و اجتماعی که روی زندگی اکثریت ما تاثیر مستقیمی داشت، هرکدوم ضربه سنگینی به کسب و کارهای مختلف بود. تو این سال بسیاری از استارت آپ ها به کار خودشون به جهت ضربه سنگینی که خوردند، به اجبار، پایان دادند. اما یک مبارز خوب بدون طرفداران، مربی و همراهانش هیچوقت نمیتونه برنده باشه و با اولین ضربه، ناک اوت میشه.

تو مسترکالا هم مثل خیلی از فروشگاه های دیگه، مشکلات بسیاری در این سال به وجود اومد و ضربات سنگینی به همه وارد شد، اما ما ضربه فنی نشدیم، چون همراهانی مثل شما عزیزان همیشه پشت ما بودند و به امید لحظه ای رضایت قلبی شما دوباره بلند شدیم و پرقدرت تر از قبل ادامه دادیم.

استفاده از استعاره بسه! وقتشه بگم که ما تو مسترکالا به تبع داشتن مشکلات مختلف در سال 98 تغییرات اساسی در روند کار شرکت دادیم. از موجود کردن کالاهای متنوع گرفته تا پاسخگویی تلفنی و بخش گارانتی و ده ها بخش دیگه که خیلیاشون رو حتی شما بصورت مستقیم نمی بینید اما اگر نباشن، کار ما سخت میشه.

اگر در سال 98 در هر بخشی از مسترکالا مشکلاتی رو مشاهده کردید، ضمن قبول عرض پوزش ما، مطمئن باشید که تمام انتقادات و پیشنهادهای شما به گوش ما میرسه و قراره تو سال جدید پرقدرت و خیلی خیلی بهتر از قبل به فعالیتمون ادامه بدیم.

تمام کاربران مسترکالا در به اینجا  رسیدن ما سهیم بودند و همچنان هم هستند، چون اگر شما نباشید، مثل همون مبارز بدون هوادار می مونیم که دلیلی برا جنگیدن نداره. 

سال نو و عید نوروز به همه شما عزیزان مبارک

بیاید تو سال جدید همه هوادار و همراه همدیگه باشیم تا اگر یکیمون زمین خورد بتونه دوباره پرقدرت بلند شه و ضربه فنی نشه

ارادتمند شما 

علی سمیعی

به نیابت از تیم مسترکالا 


آخرین مهلت ارسال سفارش در سال 98 برای تهران و شهرستان چه زمانی است؟
...
مسترکالا عضو پویش از خانه بخریم + کدتخفیف
...
ثبت نظر
توجه: کد HTML ترجمه نمی شود!