روش های ارسال و پرداخت

روش های پرداخت

پس از انتخاب کالای مورد نظر خود و افزوده شدن آن به سبد خرید می توانید از روش های زیر برای پرداخت استفاده کنید.


1-پرداخت در محل

مَسترکالا برای آسودگی و اطمینان خاطر شما مشتریان عزیز هزینه ی سفارشات شما را در تمام نقاط کشور به صورت پرداخت در محل نیز امکان پذیر ساخته است که به سادگی می توانید پس از دریافت سفارش خود از پستچی وجه آن را بپردازید.البته لازم به ذکر است که احتمال ناچیزی وجود دارد که شاهد عدم تحویل سفارشات به صورت پرداخت در محل  باشیم،چراکه پستچی در این روش پس از تماس گرفتن با شماره خریدار و با یک بار آمدن به نشانی خریدار،اگر با عدم پاسخگویی مواجه شود.سفارش را به اداره پست و سپس به ما برگشت می دهد.پس بهترین روش،پرداخت به صورت آنلاین و کارت به کارت می باشد چرا که بعلاوه صرف کمترین زمان سفارشتان بی شک در اسرع وقت تحویلتان می گردد و نیازی به حضور شما در محل نیست.

توجه : با توجه به سیاست کنونی فروشگاه ، ارسال سفارشات بالای 200 هزارتومان به صورت پرداخت در محل برای شهرهایی بجز تهران امکان پذیر نمی باشد.


2-پرداخت اینترنتی

مشتریان محترم فروشگاه میتوانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از تمامی کارت های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند.هم اکنون با کارت های بانک ملی،صادرات،پارسیان،سامان،اقتصاد نوین،ملت،کشاورزی،توسعه صادرات،صنعت و معدن،بانک سینا و کار آفرین امکان خرید اینترنتی وجود دارد.هنگام پرداخت اینترنتی سوالات زیر از شما پرسیده می شود که پس از وارد کردن آن ها و تایید پرداخت،می توان از موفقیت عملیات خود مطلع شوید.بهترین روش،پرداخت به صورت آنلاین و کارت به کارت می باشد چرا که بعلاوه صرف کمترین زمان سفارشتان بی شک در اسرع وقت تحویلتان می گردد و نیازی به حضور شما در محل نیست.
1- شماره 16 رقمی کارت
این شماره در کارت همه بانک‏‌ها، بر روی کارت درج شده است.
 
2- رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم
برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاْ رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.
رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏های خود پرداز وارد می‌کنید، تفاوت دارد. برخی از بانک‌ها مثل بانک سامان معمولاً رمز اینترنتی را هنگام صدور کارت تحویل می‌دهند، اما کارت بیشتر بانک‏‌ها در زمان تحویل، رمز خرید اینترنتی ندارند، برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود مراجعه و کارت خود را وارد کنید و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.
 
3- کد CVV2
 این کد یک عدد 4 یا 4 رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد. این کد روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بانک‏‌های ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان، پارسیان و... به صورت یک عدد 3 رقمی حک شده است یا در برخی کارت ها مانند بانک ملی 4 رقمی است.
 
4- تاریخ انقضا
تاریخ انقضا هم روی بیشتر کارت‌های بانکی حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد 12 به جای ماه و از 99 به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.
نکات:
- به کاربران محترم توصیه می شود جهت تسریع در پردازش سفارش،پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند و تا علاوه بر تسریع پردازش درقرعه کشی ماهانه مَسترکالا قرار بگیرند. 
- سفارش هایی که از طریق پست یا باربری ارسال می شوند یا مبلغ آن ها بیشتر از ده میلیون ریال است،لازم است پیش از ارسال،از طریق پرداخت کارت به کارت یا پرداخت اینترنتی تسویه شوند


روش های ارسال

پست سفارش(معمولی) - پست پیشتاز - پیک  - تیپاکس - باربری


تحویل کالا در تمام نقاط کشور 

مستر کالا برای رفاه حال مشتریان گرامی پردازش و ارسال کالا را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام میدهد.
معمولا این فرایند بدین روش صورت می گیرد که پس از خرید شما سفارش در حال پردازش شده و در اسرع وقت به آدرستان ارسال می شود.(تمامی تغییرات مربوط به سفارش به شما از طریق ایمیل اطلاع داده می شود.)


بازه زمانی تحویل سفارشات

پست پیشتاز : 48 الی 72 ساعته

پست سفارشی : 3 الی 5 روزه ( مناسب ترین و مقرون به صرفه ترین روش)

تیپاکس : 3 الی 5 روزه

باربری : 3 الی 7 روزه

پیک موتوری در تهران : ثبت سفارش قبل از ساعت 12 ( ارسال همان روز از ساعت 14 الی 22 )

نکته : تحویل در روز های کاری صورت می گیرد.

ارسال رایگان : ارسال رایگان در حال حاضر برای سفارشات بالای 30 هزارتومان ( فقط تا 19 بهمن ماه ) و سفارشاتی که آنلاین و یا کارت به کارت پرداخت شوند ، صورت می گیرد.البته در تهران ارسال رایگان به صورت پرداخت در محل نیز میسر بوده و در روزهای کاری و کمتر از 24 ساعت تحویل می گردد. برای سفارشات شهرستان توجه بفرمایید که ارسال رایگان از طریق پست سفارشی سریع صورت می گیرد که بازه زمانی تحویل آن 2 الی 4 روز است.


نکته:تحویل سفارش هایی که به صورت خرید و پرداخت  اینترنتی انجام شده در اولویت قرار دارند.


مستر کالا با بهره گیری از بهترین و سریعترین امکانات موجود ارسال سریع و پرداخت در محل،تجربه ی خریدی آسان و  لذت بخش را برای شما فراهم میکند.