روش های ارسال و پرداخت

روش هاي پرداخت

پس از انتخاب کالای مورد نظر خود و افزوده شدن آن به سبد خرید می توانید از روش های زیر برای پرداخت استفاده کنید.


1-پرداخت در محل

مَسترکالا براي آسودگي و اطمينان خاطر شما مشتريان عزيز هزينه ي سفارشات شما را در تمام نقاط کشور به صورت پرداخت در محل نیز امکان پذير ساخته است که به سادگی می توانید پس از دریافت سفارش خود از پستچی وجه آن را بپردازید.البته لازم به ذکر است که احتمال ناچیزی وجود دارد که شاهد عدم تحویل سفارشات به صورت پرداخت در محل  باشیم،چراکه پستچی در این روش پس از تماس گرفتن با شماره خریدار و با یک بار آمدن به نشانی خریدار،اگر با عدم پاسخگویی مواجه شود.سفارش را به اداره پست و سپس به ما برگشت می دهد.پس بهترین روش،پرداخت به صورت آنلاین و کارت به کارت می باشد چرا که بعلاوه صرف کمترین زمان سفارشتان بی شک در اسرع وقت تحویلتان می گردد و نیازی به حضور شما در محل نیست.

توجه : با توجه به سیاست کنونی فروشگاه ، ارسال سفارشات بالای 200 هزارتومان به صورت پرداخت در محل برای شهرهایی بجز تهران امکان پذیر نمی باشد.


2-پرداخت اينترنتي

مشتريان محترم فروشگاه ميتوانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از تمامي کارت هاي بانکي عضو شبکه شتاب پرداخت کنند.هم اکنون با کارت هاي بانک ملي،صادرات،پارسيان،سامان،اقتصاد نوين،ملت،کشاورزي،توسعه صادرات،صنعت و معدن،بانک سينا و کار آفرين امکان خريد اينترنتي وجود دارد.هنگام پرداخت اينترنتي سوالات زير از شما پرسيده مي شود که پس از وارد کردن آن ها و تاييد پرداخت،می توان از موفقيت عمليات خود مطلع شويد.بهترین روش،پرداخت به صورت آنلاین و کارت به کارت می باشد چرا که بعلاوه صرف کمترین زمان سفارشتان بی شک در اسرع وقت تحویلتان می گردد و نیازی به حضور شما در محل نیست.
1- شماره 16 رقمي کارت
اين شماره در کارت همه بانک‏‌ها، بر روي کارت درج شده است.
 
2- رمز خريد اينترنتي يا رمز دوم
براي پرداخت اينترنتي لازم است قبلاْ رمز دوم (رمز خريد اينترنتي) کارت بانکي خود را فعال کرده باشيد.
رمز دوم (رمز خريد اينترنتي)، با رمزي که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏هاي خود پرداز وارد مي‌کنيد، تفاوت دارد. برخي از بانک‌ها مثل بانک سامان معمولاً رمز اينترنتي را هنگام صدور کارت تحويل مي‌دهند، اما کارت بيشتر بانک‏‌ها در زمان تحويل، رمز خريد اينترنتي ندارند، براي فعال کردن رمز خريد اينترنتي، مي‏‌توانيد به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود مراجعه و کارت خود را وارد کنيد و بخش عمليات رمز را انتخاب کنيد. سپس، در بخش رمز دوم يا رمز اينترنتي، رمز خود را انتخاب کنيد.
 
3- کد CVV2
 اين کد يک عدد 4 يا 4 رقمي است که پشت يا روي کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌هاي بانکي درج مي‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان يک کد امنيتي در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌هاي اينترنتي کاربرد دارد. اين کد روي کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بانک‏‌هاي ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان، پارسيان و... به صورت يک عدد 3 رقمي حک شده است يا در برخي کارت ها مانند بانک ملي 4 رقمي است.
 
4- تاريخ انقضا
تاريخ انقضا هم روي بيشتر کارت‌هاي بانکي حک شده است. اگر روي کارت شما تاريخ انقضاء وجود ندارد، مي‏‌توانيد از عدد 12 به جاي ماه و از 99 به جاي سال انقضاي کارت استفاده کنيد.
نکات:
- به کاربران محترم توصيه مي شود جهت تسريع در پردازش سفارش،پرداخت خود را به صورت اينترنتي انجام دهند و تا علاوه بر تسريع پردازش درقرعه کشي ماهانه مَسترکالا قرار بگيرند. 
- سفارش هايي که از طريق پست يا باربري ارسال مي شوند يا مبلغ آن ها بيشتر از ده ميليون ريال است،لازم است پيش از ارسال،از طريق پرداخت کارت به کارت يا پرداخت اينترنتي تسويه شوند


روش هاي ارسال

پست سفارش(معمولی) - پست پیشتاز - پیک  - تیپاکس - باربری


تحويل کالا در تمام نقاط کشور 

مستر کالا براي رفاه حال مشتريان گرامي پردازش و ارسال کالا را در کوتاه ترين زمان ممکن انجام ميدهد.
معمولا این فرایند بدین روش صورت می گیرد که پس از خرید شما سفارش در حال پردازش شده و در اسرع وقت به آدرستان ارسال می شود.(تمامی تغییرات مربوط به سفارش به شما از طریق ایمیل اطلاع داده می شود.)


بازه زمانی تحویل سفارشات

پست پیشتاز : 48 الی 72 ساعته

پست سفارشی : 3 الی 5 روزه ( مناسب ترین و مقرون به صرفه ترین روش)

تیپاکس : 3 الی 5 روزه

باربری : 3 الی 7 روزه

پیک موتوری در تهران : ثبت سفارش قبل از ساعت 12 ( ارسال همان روز از ساعت 14 الی 22 )

نکته : تحویل در روز های کاری صورت می گیرد.

ارسال رایگان : ارسال رایگان تنها برای سفارشات بالای 100 هزارتومان و سفارشاتی که آنلاین و یا کارت به کارت پرداخت شوند ، صورت می گیرد.


نکته:تحويل سفارش هايي که به صورت خريد و پرداخت  اينترنتي انجام شده در اولويت قرار دارند.


مستر کالا با بهره گيري از بهترين و سريعترين امکانات موجود ارسال سريع و پرداخت در محل،تجربه ي خريدي آسان و  لذت بخش را براي شما فراهم ميکند.