آب جوش کن لحظه ای Xiaomi TDS Instant Fast Heating Water Dispenser HD-JRSSQ01


 • قیمت:

  2,950,000تومان

  2,765,000تومان

 • تولید کننده: Xiaomi
 • کدمحصول: 142051
 • موجودی: در انبار

آیا از قیمت این کالا رضایت دارید؟ بله نه

 • جوش آوردن آب در 3 ثانیه
 • استفاده از سیستم گرمایشی نسل چهارم
 • امکان تنظیم دما
 • نمایش میزان TDS

مهلت تست

7 روز مهلت تست سلامت کالا

امکان تحویل سریع

در سراسر کشور

تضمین بهترین قیمت

بررسی و مقایسه قیمت

تضمین اصالت کالا

خرید مطمئن

محصولات مرتبط

آب جوش کن سریع Xiaomi TDS Instant Fast Heating Water Dispenser

استفاده روزانه ما از آب جوش برای درست کردن نوشیدنی های مختلفی مثل چای و... سبب شده تا هر روزه زمان زیادی را صرف به جوش آوردن آن کنیم تا بتوانیم نوشیدنی دلخواه خود را تهیه کنیم و آن را بنوشیم. اما شیائومی با دستگاه مخصوصی که طراحی کرده به خوبی توانسته تنها در مدت 3 ثانیه آب را برای ما به جوش آورد تا بتوانیم به بهترین نحو از آن استفاده کنیم. دستگاه آب جوش کن سریع Xiaomi TDS Instant Fast Heating Water Dispenser با فرم ساختاری خود به خوبی می تواند نیاز شما را از این بابت مرتفع سازد و ظرف تنها چند ثانیه برای شما آب جوش مهیا کند.


ساختار ظاهری و ویژگی ها

این دستگاه به شکلی ساخته شده است که فضای زیادی را اشغال نکند و شما می توانید به خوبی از آن در قسمت های مختلف خانه استفاده نمایید. ابعاد این آب جوش کن برابر با 273×187×280 میلی متر است و استفاده از آن به راحتی صورت می گیرد. همچنین در رابطه با وزن آن هم باید افزود که مقدار آن معادل 1250 گرم است. همراه Xiaomi TDS Instant هیچ مخزنی وجود ندارد. دستگاه شیائومی به گونه ای عمل می کند که انگار یک دستگاه دو کاره است! در نظر داشته باشید که طول لوله اصلی که آب از آن خارج خواهد شد، برابر با 20 سانتی متر است که می توانید با کمک آن، بازه گسترده تری از وسایلی مثل پارچ، لیوان و... را روی آن قرار دهید.

پمپاژ آب و جوش آوردن آن، دو فرآیندی است که توسط این دستگاه انجام می گیرد. بنابراین نیازی به مخزن آبی نیست که نیاز به همراه داشتن همیشگی آن داشته باشید و می توانید از منابع مختلفی برای تأمین آب این دستگاه استفاده نمایید. شما می توانید یک لوله را به دستگاه متصل کرده و سر دیگر آن را در منبع آب مورد نظر خود، مانند بطری آب و... قرار دهید. دستگاه آب را پمپاژ کرده و آن را گرم می کند، به این صورت می توانید آب جوش خود را ظرف مدت 3 ثانیه حاضر و آماده بیابید.

یک نمایشگر کوچک نیز روی دستگاه قرار گرفته شده است که میزان TDS را به شما نشان می دهد که جلوتر این مورد را به صورت جداگانه بررسی خواهیم کرد.


چگونگی عملکرد دستگاه برای به جوش آوردن آب

همان طور که اشاره شد، دستگاه آب درون مخزنی که برای آن تعیین کردید را پمپاژ کرده و به درون خود می کشد. دستگاه با استفاده از لوله های مارپیچ و گردشی برای آب ایجاد می کند، جریان آن را هدایت می نماید. در این مسیر، لوله هایی داغ کننده و نسل چهارم سیستم گرمایشی استفاده می کند در کنار آن از فیلم ضخیم پخش کننده آب گرم بهزه می گیرد تا فرآیند جوش آوردن آب را با سرعت بسیار بالایی طی نموده و آن را برای شما آماده کند.

توان این دستگاه برابر با 2100 وات بوده که خود می تواند گواه کافی برای توان بالای آب جوش کن باشد. تمامی مواردی که باید در این پروسه طی شوند، در مدت زمان 3 ثانیه انجام خواهند شد که می تواند زمان شما را به خوبی حفظ نماید و از تلف شدن آن با کتری و موارد اینچنینی جلوگیری کند.


امکان تنظیم و کنترل دما برای کارایی بهتر شما

بر روی دستگاه آب جوش کن شیائومی Xiaomi پنلی قرار داده شده است که می توانید با استفاده از آن به کنترل کردن میزان دمای این دستگاه پرداخت و آب را به میزانی که می خواهید داغ یا جوش نمایید. به این صورت دما می تواند برای شما کاملاً دلخواه شده و کنترل تنظیم آن را در دست داشته باشید. پنلی که در رابطه با آن صحبت کردیم، دارای کاربری لمسی است و شما می توانید با کنترل آن، دمای آب را بین 40، 55، 85 و 100 درجه سانتی گراد تنظیم کرده و انتخاب کنید. این کار تنها با لمس کلیدهای مربوط امکان پذیر خواهد بود.

با بهره گیری از همین پنل می توانید میزان خروجی آب را نیز بین 250ml و 500ml انتخاب کرده و با توجه به ظرف خود آن را انتخاب کنید. در محلی که ظرف را قرار می دهید، قطعه ای فلزی قرار داده شده است که زیر آن کمی گود است، بنابراین، اگر آب از ظرف انتخابی شما به بیرون ریخت، در ین قسمت ریخته می شود تا اطراف آن خیس نکند. در نتیجه مدتی یکبار باید آن را چک کنید تا پر نشود و همیشه خالی بماند.


صفحه نمایش کیفیت آب - TDS

عبارت TDS شاخصی است که میزان کیفیت آب را نشان می دهد. به این معنا که جامدات محلول در آب، مانند نمک های معدنی، مواد آلی محلول در آب و... توسط این شاخص نشان داده می شوند. بازه ای برای اعدادی که به عنوان TDS نشان داده می شود وجود دارد که این بازه ها را برای شما عنوان خواهیم کرد تا از سطح کیفی آبی که می نوشید مطلع شوید.

بازه ها: آب خالص (0-50) / آب با خلوص بالا (50-100) / آب نامطلوب (101-300) / آب نامطلوب و نامناسب (301-600) / آب بد مزه (601-1000) / آب غیر قابل مصرف (بیش از 1000)

در تکمیل این موارد باید  افزود که متریال استفاده شده در این دستگاه، برای مواد غذایی ایمن است و ضرری ایجاد نمی کند. همین طور باید اشاره کرد که در قسمت زیرین آن پدهای سیلیکونی وجود دارد که مانع از لیز خوردن دستگاه می شود.مشخصات فیزیکی
ابعاد 273×187×280 میلی متر
وزن 1250 گرم
 • 50%
 • 50%
 • 0%
 • 0%
 • 0%

نظرات بیشتر آب جوش کن لحظه ای Xiaomi TDS Instant Fast Heating Water Dispenser HD-JRSSQ01

 • (5)

تمام نظرات (2)
جهت ثبت نظر برای این محصول اینجا را کلیک کنید

 • (4)
 • (5)
 • (4)
 • (4)