همانطور که پیش از این در مطلبی که در مورد برند بیسوس خواندید، گفتیم، قرار شد برندهای متفاوتی که شاید کمتر در ایران شناخته شده باشند را به شما معرفی کنیم. اینبار برند تادروم Tuddrom را انتخاب کرده ایم. این برند از چین برخاسته و در زمینه هندزفری کار می کند.

نام برند تادروم از ترکیب دو عبارت تشکیل شده است. این نام از داستان افسانه ای دانمارکی محبوب و معروف جوجه اردک زشت براشته شده است. در واقع این نام از ترکیب عبارت The Ugly Duckling و Deom که در انگلیسی همان کلمه Dream است تشکیل است که در نهایت به کلمه Tuddrom تبدیل شده است.

این شرکت شروع کار خود را برپایه ی هندزفری ها گذاشته است و بصورت محدود شروع به تولید انواع مختلفی از هندزفری های سیمی و بلوتوثی کرده است. پشت تولید هر محصولی که در این شرکت تولید می شود متخصصینی کار می کنند که سابقه ی کاری آن ها در زمینه صدا، به سال 2005 هم برمیگردد. 

علاقه ی شدید سازندگان این برند و شرکت به داستان جوجه اردک زشت و مجموعه ی استاروارز در نام ثبت شرکت و شعار آن ها کاملا مشهود است. نام تجاری شرکت Dongguan Little Devil Duck Electronics Co می باشد که علاوه بر نشان دادن محل تاسیس این شرکت، یعنی شهر دانگوان نام اردک کوچک شیطانی در آن به کار رفته است.

در مورد شعار شرکت نیز باید بگوییم که عبارت May The Music be With You از عبارت معروف may the Force be With You در مجموعه ی Star Wars الگوبرداری شده است.

آشنایی با برندها | در مورد برند Baseus بیشتر بدانید
...
مقایسه هندزفری QCY T5 و QCY T3 | کدام را بخریم؟
هندزفری های دو گوش بی سیم QCY یا اصطلاحا مدل های TWS این برند، همیشه مورد استقبال کاربران قرار گرفته، QCY T3 یکی از مدل های پرطرفدار این برند است. پس ...
علی سمیعی
در حال حاضر مشغول به تولید محتوای بلاگ و محصولات برای سایت مسترکالا هستم پیج پابلیک من در اینستاگرام : Hivdah17
مشاهده بیشتر
ثبت نظر
توجه: کد HTML ترجمه نمی شود!

محصولات مرتبط