درحال حاضر، شرایط سخت و ویژه ای برای تمام مردم جهان ایجاد شده است اما به علت تداخل این شرایط ویژه با عید نوروز، این وضعیت برای ایرانیان نیز بسیار سخت تر و ویژه تر از قبل است. 

به دستور ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران و با همکاری وزارت ارتباطات، صدا و سیما، اتاق اصناف ایران، اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی و سایر نهادها و سازمان های دولتی و خصوصی، بزودی پویش از خانه بخریم راه اندازی می شود که مسترکالا بعنوان اولین فروشگاه های عضو اتحادیه کسب و کارهای مجازی، به این پویش پیوسته و سعی در ارائه خدماتی بهتر برای حفظ سلامت بیشتر کاربران و هم وطنان خود دارد.

مسترکالا از ابتدای سیر تحولات اولیه خود و شروع مسیر جدید، همیشه تلاش داشته تا راه را برای خرید از منزل برای شما تسهیل کند و شما را از مراجعه به فروشگاه های حضوری و حتی فروشگاه های دیگر مجازی، بی نیاز کند. 

در این راه حتی لوگو یا همان نماد شرکت مسترکالا، که معرف فعالیت و اصول اصلی یک شرکت می باشد هم، گویای این مورد است؛ که در تصویر زیر می توانید توضیحات را بهتر مشاهده کنید.


همچنین در همین راستا نیاز است که اعلام کنیم تمامی سفارشات خارج از محدوده فلش دلیوری مسترکالا (خارج تهران) با اداره پست و در روزهای عادی (بجز روزهای تعطیل رسمی) ارسال و در سریعترین زمان به دست شما کاربران گرامی خواهند رسید.

سفارش های شهر تهران نیز در تمامی روزهای عادی در 4 بازه زمانی صبح، ظهر، عصر و شب ارسال می گردد و در روزهای تعطیل نیز در یک بازه 14 تا 19 به دست شما کاربران می رسد.

علاوه بر این می توانید برای خریدهای بالای 100 هزارتومان خود از مسترکالا، در مدتی محدود، از کدتخفیف زیر نیز استفاده نمایید:

ihome10mst


همچنین می توانید به جهت باخبر شدن از وضعیت ارسال، اخبار روز، کدتخفیف ها و محصولات جدید اینستاگرام مسترکالا را دنبال کنید

می توانید در وبسایت رسمی اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی صفحه مسترکالا و کدتخفیف دیگری را نیز مشاهده کنید

در این روزها، در خانه بمانید و از خانه بخرید

به استقبال 99 می رویم، پرقدرت تر از قبل
...
آشنایی با برندها | در مورد برند Baseus بیشتر بدانید
...
1 نظرات
حمید رضا  ترکمن
حمید رضا ترکمن
شنبه 09ام فروردین 1399

واقعا متاسفم ، اکثر وسایل که مورد نیاز هست ، غالبا تموم شده البته بخاطر اختلاف قیمت دلار ، بهتره حداقل حذف کنید ، مردم مسخره نکنید.

نمایش 1 تا 1 از 1 (1 صفحه)
ثبت نظر
توجه: کد HTML ترجمه نمی شود!