اینستاگرام مدت هاست یکی از پرمصرف ترین شبکه های اجتماعی داخل کشور و البته جهان است. اکثر کسب و کارها از این فضا برای فروش بیشتر یا ارتباط بهتر با مشتریان خود استفاده می کنند. تا به امروز مسترکالا در این مینه فعالیت کمی داشته اما مدتیست ما هم شروع به فعالیت گسترده تری در اینستاگرام خود کرده ایم. با فالو کردن اینستاگرام مسترکالا علاوه بر سریعتر مطلع شدن از تمامی جشنواره ها و تخفیف های سایت می توانید از مزایای دیگری نیز بهره مند شوید:

مسابقات قلک مسترکالا:

قلک مسترکالا نام سری مسابقاتی است که به تازگی در اینستاگرام ما راه اندازی شده و تمام کاربران با پاسخگویی به سوال هر مسابقه در صورت پاسخگویی درست و رعایت تمام قوانین، جایزه آن مسابقه را دریافت کنند. 

تخفیف های روزانه، ساعتی یا مناسبتی:

برخی روزها به دلایل متفاوت کد تخفیف های مختلفی در اینستاگرام مسترکالا گذاشته می شود که در سایت یا پیام ها ارسال نمی شود و کد آن فقط در اینستاگرام مسترکالا قابل مشاهده است. 

بررسی ها:

یکی از بزرگترین معضلات خرید آنلاین برخی محصولات مانند اسپیکر، هندزفری و امثال اینها؛ بی اطلاعی از کیفیت و بلندی صدای آن است. بخش جدیدی در اینستاگرام مسترکالا در حال راه اندازی است که بررسی محصولات مختلف در قالب ویدیو یا متن و تصویر در آن قرار می گیرد. در این بررسی ها تلاش می شود علاوه بر سوال هایی که برای هرکسی پیش می آید بررسی و نگاه تخصصی تری به محصولات داشته باشیم تا تمام کاربران با دیدن این بررسی ها دیگر سوالی نداشته باشند و به راحتی خرید خود را انجام دهند.

همچنین می توانید انتقادات و پیشنهاهای خود را با ما در بخش دایرکت اینستاگرام در میان بگذارید.

بررسی مشخصات فنی Lenovo Z6 Pro
...
آیا شارژرهای وایرلس به باتری گوشی آسیب می زنند؟
...
ثبت نظر
توجه: کد HTML ترجمه نمی شود!