header-image
ورود | ثبت نام
سبد خرید

معرفی انواع بهترین ماساژورهای برقی موجود در مسترکالا

تحریریه مسترکالا
۱۴۰۳/۴/۱۷ ۱۱:۰۰:۰۰
معرفی انواع بهترین ماساژورهای برقی موجود در مسترکالا

معرفی انواع بهترین ماساژورهای برقی موجود در مسترکالا

ماساژورهای برقی دستگاه‌هایی هستند که از نیروی الکتریکی برای ماساژ بدن استفاده می‌کنند و برای کاهش تنش عضلانی، کاهش استرس و تقویت آرامش استفاده کرد. ماساژورهای برقی انواع مختلفی دارند و می‌توان از آن‌ها برای بخش‌های مختلف بدن استفاده کرد.
یکی از مزایای اصلی آن‌ها راحتی‌شان است. می‌توانیم از آن‌ها در خانه، محل کار یا در حال حرکت استفاده کنیم و نیازی به آموزش یا تخصص خاصی برای استفاده از آن‌ها نیز نداریم. همچنین اکثر بهترین ماساژورهای برقی مقرون‌به‌صرفه هستند؛ به‌خصوص وقتی با هزینه‌های ماساژورهای حرفه‌ای یا فیزیوتراپیست مقایسه شوند.
موتورهای کوچکی که درون ماساژورهای برقی گنجانده شده، بسته به دستگاه خاص و ناحیه‌ای که مخصوص آن ساخته شده، از تکنیک‌های مختلفی مانند ورز دادن، ضربه‌زدن یا غلتاندن استفاده می‌کنند. بعضی از ماساژورهای برقی حرارت را نیز وارد بازی می‌کنند و با مادون قرمز به آرامش بیشتر عضلات و بهبود گردش خون کمک می‌کنند.
از ماساژورها می‌توان در قسمت‌های مختلفی از بدن از جمله گردن، شانه‌ها، پاها، کمر و دست استفاده کرد. بعضی از آن‌ها تنها مخصوص یک ناحیه خاص هستند اما بعضی دیگر تطبیق‌پذیرند و می‌توان از آن‌ها برای نقاط مختلفی استفاده کرد.
امروزه انواع مختلفی از بهترین ماساژورهای برقی در بازار موجود است که می‌توانید آن‌ها را از سایت مسترکالا تهیه کنید. بعضی از انواع ماساژور محبوبشان عبارت هستند از: ماساژورهای دستی، صندلی‌های ماساژ، ماساژور پا و بالشتک‌های مخصوص.

برندهای بهترین ماساژورهای برقی موجود در مسترکالا
فیلیپس ،شیائومی ، گرین لاین، پرودو ، بیسوس و ... جزو برندهای معروف تولیدکننده ماساژورهای الکتریکی هستند. هر کدام از این برند انواع مختلفی از ماساژورها را با مزایای خاصی ارائه می‌کند.
بیسوس برندی است که در تولید انواع لوازم جانبی الکترونیکی فعالیت می‌کند و هر روزه دسته جدیدی از محصولات را به سبد محصولات خود می‌افزاید. ماساژورهای این شرکت به‌نوعی طراحی شده‌اند که قابل حمل باشند و همچنین استفاده از آن‌ها آسان باشد.
ماساژورهای این برند معمولا از تکنیک‌های لرزش یا ضربه‌ای برای ماساژ بدن استفاده می‌کنند. بعضی از محبوب‌ترین محصولات بیسوس عبارت هستند از: ماساژورهای دستی، ماساژورهای گردن و ماساژور برقی پا.
گرین لاین یکی دیگر از برندهای چینی تولیدکننده ماساژور برقی در انواع و اندازه‌های مختلف است. این ماساژورها معمولا از تکنیک‌های لرزش برای ماساژ بدن استفاده می‌کنند. بعضی از محبوب‌ترین محصولات گرین لاین عبارت هستند از: ماساژورهای دستی، ماساژور تفنگی، بالشتک‌های ماساژ و ماساژور پا.
شیائومی نیز که جزو برند‌های معروف و معتبر تولید کننده لوازم جانبی الکتریکی بوده محصولات متنوع و گسترده‌ای تولید می‌کند. ماساژورهای شیائومی شرکت بسیار باکیفیت و مقرون‌به‌صرفه هستند. بعضی از محبوب‌ترین ماساژور‌های شیائومی عبارت هستند از: ماساژور تفنگی شیائومی، ماساژور گردن شیائومی و ماساژور پا شیائومی، ماساژور دست شیائومی.
فیلیپس نیز برندی هلندی است که دستگاه‌های الکترونیکی مختلفی از جمله ماساژور تولید می‌کند. فیلیپس انواع مدل ماساژور را برای انواع کاربران با شرایط مختلف تولید می‌کند. به همین دلیل است که راه حل های مناسبی را برای ارائه بهترین تجربه کاربران ارائه می‌دهد. ماساژورهای فیلیپس از مواد درجه یک ساخته شده اند و طرح های ارتقا یافته آنها برای رفع کاستی های محصولات موجود در بازار توسعه یافته است.بعضی از محبوب‌ترین محصولات فیلیپس شامل ماساژورهای تفنگی فیلیپس ، ماساژور کمر و پهلو فیلیپس ، ماساژور گردن فیلیپس و ماساژور شانه و گردن فیلیپس ، ماساژور زانو فیلیپس و ... می‌شود.
هر برند ویژگی‌ها و مزایای منحصربه‌فردی ارائه می‌دهد، به همین دلیل باید میان این تنوع، ماساژوری را برگزینید که نیازهای خاصتان را برآورده کند. چه صندلی ماساژوری مخصوص تمام بدن خود بخواهید، چه ماساژور تفنگی.

ماساژور برقی پا
این ماساژورها مخصوص پا طراحی شده‌اند و می‌توان از آن‌ها برای تسکین درد و تنش پاها، تقویت آرامش و بهبود گردش خون استفاده کرد. ماساژورهای پا معمولا از لرزش، گرمادرمانی و مالیدن پاها برای ماساژ استفاده می‌کنند.
این ماساژورها در اشکال و اندازه‌های مختلف وجود دارند و می‌توان به شیوه‌های گوناگونی از آن‌ها استفاده کرد. بعضی از ماساژورهای پا برای استفاده در حالت نشسته طراحی شده‌اند و بعضی دیگر را می‌توان در حالت درازکش یا ایستاده نیز استفاده کرد.
درد پا مشکلی رایج است؛ به‌خصوص برای افرادی که زمان زیادی را روی پاهای خود می‌گذارنند یا شرایط پزشکی خاصی مانند التهاب کف پا یا نوروپاتی دارند. این ماساژورها می‌توانند با افزایش گردش خون در پاها و شل‌کردن عضلات به کاهش چنین دردهایی کمک کنند.
ماساژورهای پا همچنین می‌توانند برای تقویت آرامش و کاهش استرس استفاده شوند. بسیاری از مردم دریافتند که ماساژ پا راهی بسیار عالی برای استراحت پس از روزی طولانی است.
از بهترین ماساژورهای مخصوص پا می‌توان به شستشو دهنده و ماساژور پا شیائومی Xiaomi HITH T1، ماساژور شیائومی مدل Xiaomi Leravan LJ-ZJ008 و همچنین ماساژور هوشمند پا شیائومی Xiaomi SKG BM3 Leg Massage اشاره کرد.ماساژور برقی دست
این ماساژورها برای ماساژ دست‌ها طراحی شده‌اند و می‌توان از آن‌ها برای تسکین درد و تنش در دست‌ها، تقویت آرامش و بهبود گردش خون استفاده کرد. همچنین استفاده از آن‌ها به کاهش استرس نیز کمک می‌کند.
درد دست نیز مانند پا، مشکلی رایج به‌خصوص برای افرادی‌ست که زمان زیادی را صرف تایپ‌کردن یا استفاده از دستان خود برای کارهای تکراری دیگر می‌کنند. ماساژورهای دست با افزایش گردش خون در دست‌ها و شل‌کردن عضلاتشان به کاهش این درد کمک می‌کنند.
ماساژور شیائومی مخصوص دست مدل Xiaomi Tonglijan EY-A040 یکی از بهترین ماساژورهای دست در بازار بوده که در سایت مسترکالا موجود است و می‌توانید با یک کلیک، آن را خریداری کنید.

ماساژور برقی گردن
این ماساژورها مخصوص گردن طراحی شده‌اند و معمولا از گرمادرمانی برای ماساژ این ناحیه استفاده می‌کنند. گردن‌درد به‌خصوص در کارمندهای پشت‌میزنشین بسیار رایج است. به‌همین دلیل استفاده از ماساژورهای برقی مخصوص گردن می‌تواند به کاهش این دردها کمک فراوانی کند.
نوع دیگری از این ماساژورها به شکل بالشتک به‌فروش می‌روند و برای ناحیه‌هایی مانند گردن، شانه‌ها و کمر طراحی شده‌اند.

محصولات بسیار خوبی از شرکت شیائومی به همین منظور در سایت مسترکالا موجود هستند که می‌توان از جمله آن‌ها، به موارد زیر اشاره کرد:ماساژور برقی مخصوص کمر و شکم
این ماساژورها نیز برای تسکین دردها و تنش‌های کمر و شکم، تقویت آرامش و بهبود گردش خون طراحی شده‌اند. صندلی‌های ماساژ نیز به همین منظور طراحی شده‌اند و البته تجربه بسیار لذت‌بخش‌تری را ارائه می‌دهند.
از جمله بهترین ماساژورهای کمر و شکم موجود در سایت مسترکالا، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:


ماساژور تفنگی
ماساژورهای تفنگی برقی که با نام‌های ماساژور ضربی یا تفنگ ماساژ نیز شناخته می‌شوند، دستگاه‌هایی دستی هستند که برای ماساژ بافت عمیق قسمت‌های مختلف بدن طراحی شده‌اند و از یک حرکت ضربانی سریع و تکراری برای ضربه‌های عمیق و شدید به عضلات استفاده می‌کنند.
طراحی تفنگی‌شکل این ماساژورها امکان جابجایی و هدف‌گیری آسان مناطق خاصی از بدن را فراهم می‌سازد. این نوع ماساژورها سری‌های بسیار متنوعی دارند که می‌توانند برای هدف قراردادن گروه‌های مختلف ماهیچه‌ای و قسمت‌هایی از بدن مانند کمر، گردن، شانه‌ها، پاها و بازوها استفاده شوند.
یکی از مزایای اصلی ماساژورهای تفنگی توانایی‌شان در ماساژ عمیق بافت‌های بدن است. آن‌ها از ارتعاشات با فرکانس بالا برای نفوذ به عمق ماهیچه‌ها استفاده می‌کنند و بدین ترتیب باعث تسکین درد و رفع تنش‌ها می‌شوند. همچنین از آن‌ها می‌توان برای بهبود گردش خون و انعطاف‌پذیری استفاده شوند.
اغلب ورزشکاران و علاقه‌مندان به تناسب اندام از ماساژورهای تفنگی به‌عنوان بخشی از روال پیش و پس از تمرینشان استفاده می‌کنند. آن‌ها می‌توانند به گرم‌کردن عضلات قبل از ورزش و کاهش درد و سفتی بعد از تمرین کمک کنند.
علاوه بر این، افرادی که درد مزمن دارند یا تنش عضلانی آن‌ها را می‌آزارد، می‌توانند از این نوع ماساژورها کمال بهره را ببرند.
از بهترین ماساژورهای تفنگی باکیفیت در سایت مسترکالا، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:ماساژور چشم
ماساژورهای چشم دستگاه‌هایی هستند که مخصوص تسکین فشار، کاهش پف و سیاهی دور چشم و آرامش این ناحیه طراحی شده‌اند. آن‌ها معمولا ترکیبی از لرزش، گرمادرمانی و فشار هوا را برای ماساژ چشم و ناحیه اطراف آن استفاده می‌کنند.
این ماساژورها در اشکال و اندازه‌های مختلف وجود دارند و می‌توان از آن‌ها به روش‌های مختلف استفاده کرد. بعضی از آن‌ها مانند عینک طراحی شده‌اند در حالی که بعضی دیگر را می‌توان روی صورت نگه داشت.
از آن‌جا که یکی از موارد استفاده از ماساژور چشم، کاهش پف و سیاهی دور چشم است، می‌تواند برای افرادی مفید باشد که به واسطه آلرژی یا سایر مشکلات بدنی خود، از این مشکل رنج می‌برند.
ماساژور شیائومی مدل Xiaomi SKG E7 نیز یک ماساژور برقی مخصوص چشم است که طراحی جمع‌وجور و سبکی دارد. این دستگاه چندین حالت ماساژ را ارائه می‌دهد که می‌تواند درمانی برای بسیاری از دردهایتان باشد. این کالا در مسترکالا موجود است و می‌توانید آن را تنها با یک کلیک خریداری کنید.


علاوه بر این ماساژور می‌توانید سایر ماساژور‌های چشم را در مسترکالا مشاهده و تهیه نمایید.علاوه بر این مدل ماساژور‌ها ، مدل‌های دیگری از ماساژور‌ها موجود هستند که برخی از آن‌ها را می‌توانید در زیر مشاهده کنید.سخن نهایی
به‌طور کلی ماساژورهای برقی راهی عالی برای تسکین درد و تنش در قسمت‌های مختلف بدن، بهبود گردش خون و کسب آرامش هستند؛ از ماساژور گردن گرفته تا ماساژور کمر و شکم و ماساژورهای بالشتی و مخصوص چشم.
امروزه انواع مختلفی از ماساژورهای برقی در بازار موجود هستند که شکل‌ها و اندازه‌های مختلفی دارند و از تکنیک‌های گوناگونی نیز برای ماساژ عضلات استفاده می‌کنند.
چه ورزشکاری باشید که به دنبال بهبود عملکرد خود هنگام تمرین است، چه فردی که از دردهای مزمن رنج می‌برد، ماساژورهای برقی می‌توانند مشکلتان را حل کنند و در احساس هرچه بهتر شما تاثیر بسزایی دارند.


نظرات پست (0)

اولین نفر در ثبت نظر برای این پست باشید.
محصولات مرتبط