باز هم یلدا شد و ما اومدیم با یلدای معروفمون! افرادی که از سه سال پیش مشتری ما باشند یادشونه که ما یلدا برامون خیلی ویژه‌ست. یلدا همیشه جشنواره نصلش کن داشتیم و همچنان بعنوان یک امضا از جشنواره های خودمون یلدای مسترکالا رو حفظ کردیم. 

امسال هم به رسم سال های گذشته جشنواره یلدا مسترکالا با 500 محصول که تخفیف فوق وسوسه انگیز میخورن همراه شما هستیم. البته لابه‌لای این محصولات می‌تونید 8 محصول رو نصف کنید ???? یعنی چی؟ یعنی 8 محصول هستند که در جشنواره یلدا مسترکالا قیمتشون نصف میشه. فقط یادتون باشه که تعداد این کالاها محدوده و باید خیلی سریع اول بازه تخفیف به سایت سر بزنید و بخریدش.

29 و 30 آذر هر 3 ساعت 30 محصول برای جشنواره در نظر گرفته شده. از اونجایی که شب یلدا برای شب بیداری و دورهمیه تصمیم گرفتیم تخفیف‌ها رو 24 ساعته کنیم. یعنی از ساعت 00:00 روز 29 آذر تا پایان روز 30 آذر تخفیف داریم. ولی یادتون باشه که هر 3 ساعت به سایت سر بزنید. 

راستی محصولاتی که با نصف قیمت عرضه میشن داخل این بازه‌ها هستند و قرار نیست شما اطلاع داشته باشید که چه بازه‌ای این اتفاق میوفته. پس یادتون نره برای خرید یک هدیه یلدایی خوب برای اطرافیانتون یا اصلا برای خرید یک محصول با نصف قیمت برای خودتون، حتما هر سه ساعت به سایت سر بزنید.

برای دیدن تخفیف ها میتونید وارد این لینک بشید

راهنمای تنظیم آب و هوا در ساعت های هایلو شیائومی
...
راهنمای جامع خرید دوربین مداربسته
- دوربین مداربسته دقیقا چیست؟- انواع دوربین مداربسته       بر اساس نوع سیگنال       بر اساس شکل ظاهری  &n...
ثبت نظر
توجه: کد HTML ترجمه نمی شود!